RECENZE | Kosmetika MOJE

Česká značka MOJE je na trhu poměrně nová, byla založena v roce 2013. Na různých beauty blozích o ní bylo nicméně v poslední době docela dost slyšet. I já jsem dostala možnost si pár produktů vyzkoušet. Přišlo mi jich několik, jak na nehty, tak na tvář, oči a rty, takže jsem měla možnost tuto značku posoudit celkově, za což samozřejmě jejím zástupcům moc děkuji! A teď už k tomu, jak u mě produkty obstály…

První produkt, který jsem vyzkoušela, byla řasenka, konkrétně s názvem Maxi. Hned potom, co jsem ji poprvé otevřela, mě zaujal kartáček. Je umělý, zužuje se a má opravdu krátké štětiny. Naštěstí pro mě, je ideální na hustší řasy, které já mám. Absolutně neslepuje, řasy skvěle prodlouží, zvýrazní a vydrží celý den, vůbec mi neopadává pod oči. Řasenka pro mě byla obrovským překvapením a troufám si říct, že je nejlepší, jakou jsem kdy měla. Navíc stojí úplně směšnou cenu – 80 korun.

Další produkt, který jsem zkoušela, je balzám na rty. Je to bio balzám a má rty vyživovat, hydratovat a regenerovat. Opět jsem byla příjemně překvapená. Balzám je vážně skvělý, svůj účel plní stoprocentně. Krásně voní, vůně mi strašně něco připomíná, ale nedokážu přijít na to, co. Jediné, co mi vadí, ale je to čistě můj problém, je jeho barva. Je docela světle růžový a perleťový, což mi nesluší, a tak ho používám jen večer před spaním, jinak ale maximální spokojenost. Cena je zase vzhledem ke kvalitě úžasná – 40 korun.

Barevně krásné trio očních stínů k recenzi mě potěšilo. Pigmentace není úplně stoprocentní, ale mně docela vyhovuje. Mají být hedvábné, to bych úplně neřekla, nečekejte ale rozhodně žádnou máslovitou texturu. Jinak jsem se stíny vlastně spokojená, dobře se s nimi pracuje, dají se skvěle rozblendit. Výdrž mě překvapila, stíny mi vydrží bez problémů osm hodin, dýl jsem je na sobě nikdy neměla. Stojí 50 korun.

Produkt, který používám, stejně jako řasenku a balzám, denně a nesmírně jsem si ho oblíbila, je kompaktní pudr. Přišel mi odstín 03, bála jsem se, že na mě bude moc tmavý, ale úžasně mi sedl. Je na moji pleť jako dělaný. Potěšilo mě, že je jemně namletý, takže je příjemný a přijde mi, že pleť i sjednotí a vypadá přirozeně. Úžasně fixuje make-up i korektor a prodlužuje jejich výdrž. O tom, že pleť zmatní a dlouho výdrží, nemůže být pochyb. Nakonec ještě zhodnotím balení, které určitě není odfláknuté, protože je fakt bytelné, pudr mi jednou spadl na podlahu z cca metru a půl a nic se mu nestalo. Jediné, co nechápu, je, že se na zadní straně obalu píše, že je transparentní, což je nesmysl. Zase dodám cenu – 80 korun.

Na první pohled jsem si říkala, že pískový lak na nehty nebude úplně mým šálkem kávy. Přece jenom mám radši obyčejné laky bez jakýchkoliv efektů. Po tom, co jsem si ho dala na nehty, jsem se do něj ale okamžitě zamilovala. Skvěle se nanáší, štěteček je super, rychle a dobře zasychá. Bohužel mě zklamala výdrž, po 24 hodinách se mi lak začal trochu odlupovat. Další, co mě trochu mrzí, je, že laku není moc, v lahvičce je jen 5,5 ml. Cena je 50 korun.

Tužku na oči jsem přenechala na testování hlavně mamce, protože ji na rozdíl ode mě používá každý den. Má být dlouhotrvající s vitamínem E. Je krásně měkká, dobře se s ní pracuje a na očích vypadá skvěle. Pigmentace je víc než super, vůbec si nemůžu stěžovat. Vydrží celý den, i když tak za dvanáct hodin je už trošku rozmazaná. Cena je 40 korun.

Už jste slyšeli o kosmetické značce MOJE? Zaujal vás některý z produktů?

YOU MAY ALSO LIKE

7 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.