ABOUT ME

Do světa blogování jsem se vrhla už jako dvanáctiletá holka. Přes blog o seriálech, celebritách a deníček jsem se nakonec dostala k něčemu, čemu se nejspíš dá říkat lifestyle prokládaný beauty a fashion příspěvky a u čeho už s největší pravděpodobností i zůstanu. I když člověk by nikdy neměl říkat nikdy. Píšu o tom, co mě baví, zajímá, čemu se věnuju nebo s čím mám zkušenosti.

V současné době je mi 24 let a studuju v Praze na Karlově Univerzitě, což mi umožnilo psát v akademickém roce 2018/2019 nejenom tento můj osobní blog, ale ještě jeden – školní s názvem Blog prváka. Blogování, vůbec celkově psaní, je už nedílnou součástí mého života a jedním z mých největších koníčků. Kromě toho miluju cestování, jídlo, přírodu a čtení knížek. Všechno, co dělám, se snažím dělat na maximum a dávat do toho všechno. Jsem až nesnesitelný perfekcionista, snílek a taky člověk, který se snaží vždy si vytvořit svůj vlastní názor a stát si za ním. Největší radost mi dělá, když můžu dělat radost ostatním, pomáhat a předávat dál pozitivní energii, o což se snažím i v rámci své online tvorby.

V roce 2013 jsem začala psát pro web Kámoška.cz, kam už v současné době aktivně nepřispívám. Od listopadu 2014 jsem byla jednou z blogerek Krásná.cz a od září 2016 jsem tamtéž pracovala jako externí editorka. Koncem roku 2016 se mi podařilo stát se součástí projektu BloggersRE na pozici šéfredaktorky webu, od léta 2017 na chod projektu a jeho tým dohlížím celkově a jsem taková holka pro všechno. Snažíme se mimo jiné propojit českou a slovenskou blogerskou komunitu online tvůrců, pomáhat a vzdělávat, jakkoliv je v našich silách – v souladu s těmito cíli jsme v roce 2021 vydali knihu (NE)JSEM INFLUENCER, jejíž jsem spoluautorkou. V roce 2022 došlo k velké změně a BloggersRE se změnilo na GrapesMag. Občas externě napíšu někam článek, dělám jazykové korektury anebo přeložím něco z angličtiny. Jsem vždycky otevřená novým příležitostem a výzvám.

CV

Press

V případě, že byste se mě chtěli na cokoliv zeptat nebo mi úplně cokoliv sdělit, mě můžete kontaktovat na kterékoliv z mých sociálních sítí, na mailu deni.hartmannova@gmail.com nebo přes kontaktní formulář níže.

[contact-form][contact-field label=”Jméno” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”Emailová adresa” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Webová stránka” type=”url” /][contact-field label=”Zpráva” type=”textarea” /][/contact-form]