REALASH sérum na růst řas (před používáním)

Pokud aspoň trochu sledujete dění ve světě blogů, nejspíš jste zaznamenali existenci firmy Realash, o které toho blogerkami bylo napsáno už poměrně dost. Koneckonců i na mém blogu už o Realash byla zmínka a to v nedávné giveaway. Jedná se o firmu zaměřenou na séra pro růst řas…

Úkolem produktu je řasy posílit, prodloužit a zvětšit jejich hustotu. Obsahuje aktivní složky, které zabraňují vypadávání a zlepšují celkový vzhled. Výtažky ze lnu, přesličky, který má očišťujícími účinky, puškvorce s protizánětlivými účinky a měsíčku. Všechny složky jsou vhodné i pro vysoce citlivou pokožku. Sérum bylo dermatologicky a oftalmologicky testováno. Během testování nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky, tudíž nezpůsobuje alergie ani podráždění. To znamená, že jej může začít používat kdokoliv, včetně těch s kontaktními čočkami nebo permanentním make-upem. Pro mě důležité je, že produkt nebyl testován na zvířatech.

  • Po 14 dnech používání mají být řasy silnější a vyživenější.
  • Po 21 dnech mají řasy zdravěji vypadat a být pružnější.
  • Po 30 dnech se má o 79% zvětšit hustota řas a o 83% jejich délka.

O tom, jak probíhá testování u mě, se na mém blogu samozřejmě dočtete. O séru nevím zatím o nic víc než vy z tohoto článku. Vzhledem k tomu, že mé řasy jsou celkem dlouhé a husté už od přírody, jsem na výsledek o to víc zvědavá.

Máte už s Realash nějaké zkušenosti nebo vás láká k vyzkoušení? Nezapomeňte se podělit v komentářích!

YOU MAY ALSO LIKE

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.