RECENZE | Victoria’s Secret Strawberries & Champagne

Znáte značku Victoria’s Secret? Jsem si skoro jistá, že ano. Já osobně jsem některý z jejich produktů chtěla vyzkoušet už dlouho, a když se mi naskytla ta možnost, neváhala jsem. Vybrala jsem si variantu “Strawberries & Champagne”, tedy jahody a šampaňské…

Prvním, a možná i známějším produktem, je tělový sprej. Co se týče obalu, tak se mi líbí moc. Spojení zlaté a růžové vypadá pěkně. Působí na mě až luxusním dojmem, stejně jako ostatní Victoria’s Secret produkty. Z této stránky nemám, co bych vytkla, ale o tom to samozřejmě není. Vůně má být spojením jahod, šampaňského, černého rybízu a květin, což odpovídá. Není moc sladká, jak by člověk možná čekal, zato je svěží a pro mě ideální na jaro a léto. Na těle nelepí a překvapivě vydrží celý den. Na oblečení se pak drží, až dokud se nevypere. Upřímně jsem nečekala, že bude až tak skvělý, jak jsem četla všude na internetu, ale je. Za 250 ml dáte přibližně 260 korun.

Druhým, a posledním produktem této recenze, je tělové mléko. Balení se od tělového spreje příliš neliší, je jen o něco nižší a širší. Vůně je také stejná – jahod, šampaňského, černého rybízu a květin, ne moc sladká. Tělové mléko má hutnější konzistenci. Na druhou stranu se dobře roztírá, vůbec nelepí a okamžitě se vsakuje. Hydratuje skvěle, vůbec nelepí a okamžitě se vsakuje. Hydratuje dobře, pokožku zanechává hedvábně jemnou. I u tohoto produktu hodnotím výdrž na jedničku. Jak hydratace pokožky, tak vůně, vydrží dlouho. Prostě a jednoduše nemám co vytknout, neshledala jsem nic negativního. 250 ml produktu stojí přibližně 220 korun.

Za mě tedy Victoria’s Secret produkty ještě předčily mé očekávání a mohu vřele doporučit. Je mi líto, že u nás se dají sehnat jen na internetu nebo na letišti. Za poskytnutí k recenzi děkuji eshopu elnino.cz! Máte s Victoria’s Secret zkušenosti?

YOU MAY ALSO LIKE

4 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.