ROOM DECOR INSPO | Bedroom #1

Zóna klidu a odpočinku – ložnice. Místnost, kterou mám odjakživa spojenou s neutrálními tóny, jako jsou šedá či béžová doplněné o bílou, a minimalismem. Jak příliš výrazné barvy, tak přebytek věcí totiž rozptylují a zabraňují tolik důležité relaxaci. V poslední době mě moc baví čalouněné postele doplněné o barevně sjednocené kovové prvky. Rovněž mě baví do takto zařízeného interiéru zařadit buďto nějaký starší vintage kousek jako je komoda či křeslo, nebo alespoň kousek, který je v tomto stylu vyroben.

Kde jinde je důležitější útulnost, než právě v ložnici, a čím jiným jí dosáhnout, než dekoracemi a doplňky. V případě neutrálně sladěného interiéru, jako je tento, právě pomocí doplňků ráda přidám trochu víc barev pro oživení – převážně světle modré, protože nijak nenarušuje eleganci celého interiéru ani uklidňující atmosféru, právě naopak. Pokud jde o dekorace, vždy ráda zavítám na Bonami – ať už hledám dekorace na zeď v podobě obrazů či zrcadel, textilkvětiny a květináče, nebo třeba svíčky a svícny, které se do každé ložnice obzvlášť hodí. Na detailech zkrátka záleží, a právě ony dovádějí celek k dokonalosti.

YOU MAY ALSO LIKE

1 comment

  1. Tyhle komody a šuplíky, to mám strašně ráda anejradši bych to měla v každé možné místnosti a měla jsem tam všechno seřazené hezky a přehledně. :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.