Bloggers RE

Znáte projekt s názvem BloggersRE? Pokud vaše odpověď je ne a řadíte se mezi blogery, youtubery nebo jakékoliv jiné online tvůrce, tento příspěvek je přesně pro vás. A pokud vaše odpověď je ano nebo k online tvůrcům nepatříte, ve čtení pokračujte stejně – bude to i o tipech na skvělá místa v Praze!..

BloggersRE je projekt, který vznikl před necelým rokem a půl. Naším záměrem bylo vytvořit něco, co nám v Česku a na Slovensku chybělo, tedy platformu, která by sdružovala online tvůrce bez jakýchkoliv rozdílů, dávala jim možnost dát o sobě vědět a zviditelnit se, podporovala je a propagovala. Tohoto záměru se držíme dodnes a k tomu, abychom jej plnili, slouží náš web, kam se může registrovat kdokoliv vlastnící blog nebo Youtube kanál a kromě článků tam vycházejí i zajímavé rozhovory, Instagram, kde repostujeme fotky označené hashtagem #bloggersre, a Facebook.

Aby všechno fungovalo, jak má, je nepostradatelný náš tým. Ten se od doby, kdy projekt vznikl, hodně proměnil a mění se vlastně stále. Možnost stát se jedním z nás má tak jednou za čas každý, kdo o to má zájem. V současné době je nás 13, z toho 2 zakladatelé – Ivo a Sebastian, holky starající se o chod Instagramu, 2 holky tvořící rozhovory, naše grafička a já, která se starám o všechno související s chodem webu, snažím se, aby úplně všechno fungovalo a dělám to, co je zrovna potřeba.

A aby každý tým fungoval, je potřeba jej držet pohromadě a stmelovat. Proto se jednou za čas scházíme, probíráme novinky, co je potřeba zlepšit, co se osvědčilo a zkrátka úplně všechno. Sejít se je v našem případě hodně složité, protože žijeme v různých koutech Česka i Slovenska, studujeme, pracujeme a máme nespočet jiných aktivit. Včera se nám podařilo se sejít v rekordním počtu 8 lidí a na chvíli vlastně 9, protože Terka ze Slovenska se k nám připojila díky videohovoru. Náš meeting se uskutečnil v Praze a zajímavé na něm bylo vlastně úplně všechno, jak pro nás, tak i pro vás.

Sraz jsme měli v 10 dopoledne v kavárně Pražská čokoláda, což je jen asi 100 metrů pod Pražským hradem, takže v krásné turisticky hodně vytížené Nerudově ulici. Že to bylo právě tam, to není náhoda. O nedávném Blogerfestu, kterého jsme se také s částí našeho týmu zúčastnili, jsem vám už psala (tady). Seznámili jsme se tam se zástupci firmy Steiner & Kovařík, pod kterou patří právě prodejny Pražská čokoláda i tato kavárna, a domluvili jsme se s nimi, že náš sraz se bude konat právě u nich. Takových příležitostí měli všichni na té akci nespočet, což jen svědčí o tom, jak skvělá byla.

A díky tomu mám pro vás tip na příjemné místo s neskutečně dobrou nabídkou a milou obsluhou, kde se vám i přes danou lokaci při pohledu na ceny nebude chtít omdlít. Dorazili jsme dopoledne, tudíž byl pro některé z nás čas na snídani a pro jiné na svačinu. Nabídka vypadala tak dobře, že jsme měli opravdu problém si vybrat. Nakonec se na našem stole postupně objevily ledové kávy, smoothie, domácí limonády, quiche se salátem, různé sendviče nebo croissant s čokoládou a všechno to bylo výborné. V kavárně jsme strávili necelé 3 hodiny a kdybychom měli více času, vydrželi bychom tam určitě mnohem déle. Můžeme jen a jen doporučit všem!

Hned poté, co jsme opustili kavárnu, nás čekal přesun na Vinohrady, tam už na nás totiž čekala únikovka s tématickým názvem “Novinář”. To už byla ta část srazu, kdy šlo především o zábavu a stmelování týmu. Předtím v kavárně jsme totiž nejen jedli a pili, ale hlavě řešili spoustu věcí týkajících se projektu. Co vám napsat k únikovce, zkrátka to bylo super, a pokud máte rádi záhady a jejich řešení, bude to něco pro přesně vás. Když vyrazíte do 30. září 2018, můžete využít slevové kódy, které nám pro vás věnoval Escape Point. Jeden zní “LAMBORGHINI” a získáte s ním slevu 15% na únikovku stejného názvu. S druhým kódem “GETAWAY” získáte 20% slevu na únikovku dle vlastního výběru, v současné době mají v Praze 3 a další stavějí.

Výsledkem celého dne stráveného s větší částí týmu BloggersRE byl nejenom skvěle strávený čas, který jsme si všichni moc užili, ale také spousta novinek, které se chystají a v nejbližší době je budeme oznamovat. Bude to velké, opravdu hodně, a jsme přesvědčení o tom, že se vám to bude líbit stejně tak, jako se to líbí nám.

Znáte BloggersRE a co na projekt říkáte? Navštívili jste někdy Pražskou čokoládu a chodíte na únikovky?

YOU MAY ALSO LIKE

5 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.