Influencers RE

Co vám říká Influencers RE? Pokud nic, tak jste tady správně, a pokud něco jo, tak jste tady správně taky a ještě k tomu máte u mě plusový bod. Nebude to dnes jen o tomto projektu a o novinkách, které chystáme a jsou, jak doufáme, zajímavé, ale i o našem výletu do Bratislavy a tipech, které díky němu máme a ráda bych vám je předala…

InfluencersRE je vlastně zahraniční  a trochu poupravená verze československého projektu BloggersRE (o tom se dočtete třeba tady). Protože tým projektu Influencers RE se taky skládá z lidí z celého Česka i Slovenska, je těžké se sejít. Jednou za čas se o to ale pokusíme a tentokrát jsme si jako místo našeho setkání vybrali Bratislavu. Z Česka jsme vyrazili Ivo (founder & CEO), Lucka (editorial manager) a já (managing editor). Ze slovenského zastoupení našeho týmu se k nám pak přidaly Petra a Iva (interview & article editors).

A co jsme řešili? Dosavadní chod projektu, co změnit, co nechat, co zlepšit a plány do budoucna. Konkrétně hlavně jeden úplně aktuální plán – náš vlastní online magazín. Ten chystáme na prosinec, snažíme se, aby byl co nejvíce originální a propracovaný a doufáme, že vše klapne tak, jak má. Rozhodně je se na co těšit!

Ještě před odjezdem jsme hledali místo, které by bylo ideální pro naše pracovní ráno/dopoledne, respektive samotný sraz. Vybrali jsme Five Points – kavárnu v samotném centru Bratislavy. Jak se brzy ukázalo, byla to naprosto skvělá volba. Kouzelně útulné prostory, vynikající jídlo i pití (z pestré nabídky jsme měli chuť snad na vše a trvalo nám si vybrat) a moc milá obsluha, a to i přesto, že zde nejspíš málokdy není úplně narváno (jestli se chystáte přijít ve větším počtu, raději si to asi pojistěte rezervací). Myslím, že můžu mluvit i za ostatní, když napíšu, že tohle místo doporučujeme všemi deseti.

U doporučení ještě zůstanu. V Bratislavě jsme zůstávali 2 noci, proto jsme hledali i ubytování. Přes Booking.com nám Ivo zarezervoval pokoj v hostelu Folks a i to se ukázalo jako naprosto perfektní volba. Zaprvé to bylo také v centru, tudíž na skvělém místě. Zadruhé jsme se hned po příjezdu úplně zamilovali do společných prostor. A zatřetí tomu zkrátka zase nemám co vytknout. 2 noci nás stály 40 euro na osobu.

Mimochodem společné prostory nabízely snad úplně všechno, na co si vzpomenete. A já jsem hned první večer zjistila, že křeslo v rohu u okna je pro mě naprosto nepřekonatelné místo pro práci. Kdybychom tam zůstávali déle, dost možná bych nejenom dohnala úplně všechny resty.

Po našem srazu jsme se vydali na procházku po Bratislavě. Prošli jsme si Staré Mesto, a když jsme vymýšleli, kam se vydat na oběd, dali jsme na doporučení Iva a navštívili Regal Burger. Co si budeme povídat, prasárna to teda je, a pokud se řadíte mezi ortodoxní vyznavače zdravé stravy, následující dvě fotky úplně přeskočte. My si ale tyhle věci dáváme někdy prostě rádi a pořádně jsme se přejedli. S Luckou jsme moc ocenily výborné batátové hranolky a shodly se, že z nějakého důvodu se nám ani jedné ještě nikdy nepodařilo vykouzlit takové i doma. Mimochodem dost poboček má Regal Burger i v Praze.

Zamířili jsme taky na únikovku BrainTeaseLava, kterou nám Ivo domluvil. Vypadá to, že únikovky se stanou nedílnou součástí každého našeho srazu. Tahle nás bavila. A samozřejmě jsme nevynechali ani procházku podél řeky a Bratislavský hrad. Bohužel se nám ale zatáhlo, a tak výhled z něj nebyl tak pěkný, jak být mohl. I tak procházka ale stála za to. Pokud přemýšlíte, kam vyrazit na víkend, Bratislava by mohla být dobrou volbou.

Tak co vám tedy říká Influencers RE? A máte nějaké vlastní tipy na zajímavá místa v Bratislavě?

YOU MAY ALSO LIKE

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.