ESSENCE LIMITED EDITIONS | Winter 2015

Vítám vás u prvního příspěvku v roce 2016! Stejně tak, jako vám teď trochu opožděně přeji šťastný nový rok, tak je trochu opožděný tento příspěvek, nicméně stále aktuální. Pokud můj blog aspoň trochu sledujete, mohli jste si všimnout, že mám ve zvyku jednou za čas vás informovat o limitkách kosmetické značky Essence…

listopad / prosinec 2015 – doprodej

První limitkou, o které se dnes zmíním, je “Merry berry”. Tato limitka byla v prodeji od listopadu do prosince, přesto jsem se ji sem ale rozhodla zařadit, protože některé věci určitě ještě seženete ve výprodejových košíčcích. Jak už je asi jasné z názvu, limitka je vánočně laděná, ve fialových a červených odstínech v kombinaci se třpytivou zlatou a bronzovou. Naleznete v ní krycí lak na nehty se zlatými třpytkami, rozjasňovač, rtěnky ve třech různých odstínech, oční stíny ve dvou odstínech, voňavý zlatý pudr, vůni do vlas§ a laky na nehty ve čtyřech různých odstínech.

prosinec 2015 / únor 2016 – v prodeji

Konečně přišel pravý čas i na tuto limitku, má totiž představovat zimu, mráz a sníh, a tak venku poslední tři dny skutečně je. Rozhodující je kombinace odstínů bílé, modré a šedé s tělovou, meruňkovou a růžovou barvou. Právě kvůli mrazu obsahuje limitka balzám na rty, krém na ruce a pečující barvy na rty ve dvou odstínech. Dále pak paletku očních stínů, tvářenku, kajalové tužky na oči ve dvou odstínech, čtyři odstíny laků na nehty se čtyřmi různými efekty a krycí lak na nehty se třpytkami.

leden / únor 2016 – v prodeji

Opět se blíží Valentýn, a právě na tento svátek je zaměřena poslední limitka letošní zimy. Limitka má ale název “Valentine – who cares?” a mění svátek zamilovaných na den přátelství. Proto žádné odstíny sladké růžové a červené, ale modrá, černá, béžová a khaki. Limitka ukrývá tetovací razítko, krémovou kajalovou tužku, tekuté rtěnky ve dvou odstínech, umělé řasy, transparentní fixační pudr, laky na nehty ve čtyřech odstínech, umělé nehty, oční stíny v tužce ve dvou odstínech a toaletní vodu.

YOU MAY ALSO LIKE

13 comments

 1. :) Moc pěkný článek už se teším na další. Tvůj blog mě moc zaujal :) Moc pěkný design, milá autorka a prostředí :) Určitě se mrkni na můj blog a staň třeba pravidelnou čtenářkou!;)

 2. Veľmi pekné, tá valentínska má fakt zaujímavé veci, hlavne tie lesky/tekuté rúže… Taký bordový by som vyskúšala :D

 3. Merry Berry se mi moc líbily ty rtěnka – fialová. Ale než jsem se rozhoupala si to koupit, byl leden :P
  Aktuálně sháním umělé řasy, že bych mrkla na tu valentýnskou edici? :)

 4. wow, to je super :D
  vyplnila bys mi dotazník týkající se výtvarného umění? byla bych ti moc vděčná :)
  survio.com/survey/d/G7P1O6T0O9I9D9K2P

 5. Myslím si, že krém na ruce a balzám na rty ze zimní limitky by mohli být dobré produkty.
  Mě osobně zaujaly laky, také z limitky Winter wonderful. Zajimá mě, jaký efekt budou mít a barvy vypadají slibně.
  Článek dal určitě práci a byl skvěle zpracovaný. :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.