RECENZE | Tangle Teezer

E-shop elnino.cz mi nabídl spolupráci. Měla jsem možnost si z tohoto e-shopu vybrat jednu věc k recenzi. Dlouhou dobu jsem si chtěla pořídit Tangle Teezer, proto má volba padla právě na něj. Komunikace se zastoupením e-shopu byla skvělá, produkt přišel do dvou dnů a tímto jim moc děkuji! Teď už přejdeme k samotné recenzi…

Tangle Teezer je obecně hodně známý. Jedná se o profesionální kartáč na vlasy vytvořený kadeřníkem celebrit Shaunem P. Je doporučován předními vlasovými stylisty a získal nespočet cen. Vyrábí se ve Velké Británii, kde také podstupuje zkoušku kvality. K dostání je v několika provedeních – “Original”, “Elite”, kompaktní skvělý na cesty, “Aqua splash”, “Kouzelný květináček” pro děti a “Shaun the sheep”a nespočtu barvách. Já jsem si k testování vybrala kompaktní verzi, protože s sebou kartáč pořád někam tahám a nerada bych si ho zničila.

Kompaktní kartáč je menší než klasický. Vejde se akorát do ruky. Aby se štětinám nic nestalo, dá se na něj nasadit kryt. Štětiny jsou pevné, uzpůsobené tak, aby se jim při rozčesávání nic nestalo, a není šance jakéhokoliv zlomení nebo vylomení. To způsobuje, že při česání příjemně masírují pokožku hlavy.

Kdybych po umytí mých vlasů šampónem nepoužila balzám a snažila se je rozčesat obyčejným hřebenem, trvalo by mi to strašně dlouho a vytrhala bych si přitom chomáč vlasů. S Tangle Teezerem tohle nehrozí. Vlasy bez problému rozčeše, ať už mokré, nebo suché. Slibuje také nulové vytrhávání vlasů. Bohužel, u mě ne. Vlasů mi při rozčesávání vypadne úplné minimum, přesto ale vypadnou. Přičítám to tomu, že mi vlasy vypadávají dost a věřím, že všem se tohle dít nebude. Jinak mám vlasy po rozčesání krásně hebké a lesklé a nezacuchají se mi tak rychle, jako při použití běžného kartáče.

Celkově Tangle Teezer hodnotím jednoznačně kladně! Je to nejlepší kartáč na vlasy, jaký jsem kdy vyzkoušela. Určitě ho můžu všem doporučit, stojí za to! U nás jej seženete na různých e-shopech a ceny se pohybují od 160 do 400 korun. Hlavně pozor na padělky, často vypadají téměř stejně, ale kvalitou se dost liší.

Děkuji e-shopu elnino.cz za poskytnutí produktu k recenzi!

YOU MAY ALSO LIKE

5 comments

  1. Taktéž mám tento kartáč na vlasy a mám ho užnějaký ten pátek, možná tak 2 roky a musím říct, že jsem s ním hrozně moc spokojená. Je to ten nejlepší kartáč, který jsem kdy měla, jelikož rozčesání je fakt suprové a nikde mě nic netahá a hlavně je rychlé. :) Taktéž můžu doporučit :)

  2. sama mám verzi Salon Elite, používáme s dcerou, která má jemnoučké vlasy a už bychom se asi k jinému kartáči nevrátili..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.