SUMMER TREND | Maxi Skirts & Dresses

Dnes jsem tady s pokračováním fashion série “summer trends”. Minulý článek se vám podle odezvy líbil, za což jsem moc ráda. Dalším z trendů tohoto léta jsou maxi šaty a maxi sukně!..

Jakmile padne téma maxi šaty a maxi sukně, okamžitě mě napadnou jen samé jejich výhody. V horkých letních dnech je to především jejich vzdušnost. Ocení je určitě každá z nás, kterou trápí nějaké to kilo navíc a nerada v létě ukazuje své nohy. Pro baculky jsou lepší drobnější vzory na šatech, které jim pomohou vypadat štíhleji. Často se tvrdí, že maxi šaty a maxi sukně sluší jen vysokým holkám, to ale vůbec není pravda, skvěle vypadají i na holkách menších. Zkrátka jsou tyto kousky vhodné pro jakýkoliv typ postavy a jakoukoliv výšku. Nesmím zapomenout zmínit ani výhodu maxi šatů a sukní, co se týče kombinování. Stačí přidat pár doplňků a outfit je hotový. Přitom může vypadat úplně ležérně, nebo naopak elegantně, vše záleží na zvolených doplňcích.

zdroj fotek: pinterest.com

Zamilovali jste si tento trend stejně jako já? Máte už v šatníku nějaké maxi šaty nebo maxi sukni?

YOU MAY ALSO LIKE

6 comments

  1. Vždycky jsem si myslela, že mi dlouhé sukně nesluší – že jsem na to malá a prostě se v tom necítím. Jednou tu prubnu:)

  2. Já na sukně ani šaty moc nejsem, líbí se mi, ale necítím se v tom, v šatech výjdu maximálne tak na společenskou akci, v parných dnech si vemu lehké šaty k vodě nebo je mám na jevišti pokud je to potřeba k roli, ale jinak to na mě nikdo nevidí jak je rok dlouhý :D

  3. Maxi šaty úplně miluju, ale podle mně se nehodí úplně na každodenní nošení. Já si je beru když se jdu třeba projít do Prahy nebo tak, ale do školy bych to asi úplně neviděla.. :) PS: máš krásnej blog:3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.