SUMMER TREND | Kimonos

Před necelými čtrnácti dny jsme se společně zaměřily na hit letošního léta v podobě metalických tetování. Dnes se budeme trendům věnovat znovu a zaměříme se na kimona!..

zdroj fotek: tumblr.com

Důvodů, proč se právě kimona stala velkým hitem, se dá najít spousta. Začněme třeba tím, že se dají sehnat v nespočtu variací – dlouhá i krátká, jednobarevná či se vzorem. Každá z nás si může vybrat to, které se jí bude nejvíc líbit a nejlépe jí zapadne do šatníku. Jsou skvělým oživením téměř každého letního outfitu nebo se dají nosit i přes plavky. Navíc jsou krásně lehká a vzdušná, takže vhodná také do horkých letních dnů. Oblíbila si je spousta celebrit a módní blogerky si je nemohou vynachválit.

zdroj fotek: tumblr.com

A co ty? Podlehla jsi tomuto trendu a máš už nějaké kimono v šatníku, nebo ne?

YOU MAY ALSO LIKE

13 comments

  1. Obecně jsem milovních všemožných cardiganů, nebo právě kimon, protože ozvláštní každý outfit a dají se podle potřeby hrozně lehce obměňovat. Nedávno se mi jich v šatníku uhnízdilo hned několik :)
    Jinak vybrala si hrozně hezké ukázky :3

  2. Vypadá to jako dost dobře, vše se k sobě hodí. Kimono jsem asi ještě nikdy na sobě neměla, ale vyzkoušet bych to rozhodně měla.

  3. Do této chvíle jsem ani nevěděla, že něco takového existuje. :D Na těchto fotkách to vypadá skvěle, jen mně by to asi moc neslušelo. :D

  4. Ja kimona priam zbožňujem. Sú nádherné a krásne oživia outfit. Bohužiaľ ale žiadne nevlastním, u nás som ich akosi ešte nevidela a navyše nemám tak krásnu postavu ako slečny na fotkách…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.