SPRING fashion trends 2017

Přestože my máme ještě zimní období plné svetrů, bund a kabátů, módní návrháři už mají dávno jasno v tom, jaké budou jarní módní trendy, stejně jako každý rok. Ostatně většina z těchto trendů se objevila na New York Fashion Weeku loni na podzim. Pojďme se na ně společně podívat, dle mého názoru stojí za to!

STRIPES / PROUŽKY

Proužky se v kurzu drží už několikátou sezónu a ani tato nebude výjimkou. Nejedná přitom už jenom o klasický námořnický styl. Proužky, ať už tenké nebo širší, letí ve všemožných barvách a odstínech.

SNEAKERS / TENISKY

Trend tenisek se ujal už loni. Faktem je, že existuje tolik značek, druhů a barev, že jich člověk zkrátka nikdy nemá dost. Tenisky už dávno nepatří jen ke sportovnímu stylu, ale kombinují se i se sukněmi nebo šaty a světe div se, může to vypadat skvěle.

KHAKI

Dalo by se spekulovat o tom, jak velký podíl má svým častým nošením khaki odstínů Kim Kardashian na tomto trendu. Každopádně khaki je v kurzu a to hodně.

ONE SHOULDER / JEDNO RAMENO

Modely střižené jen na jedno rameno se v obchodech v menším množství objevovat již začaly a jejich počet bude nepochybně narůstat. IN budou v tomto roce asymetrické střihy obecně.

TRENCH COATS

Trench coaty bývají klasikou na podzim a na jaře snad každým rokem. Letos je tato klasika ozvláštněna tím, že jejich střih bude delší a také širší.

BRA TOPS / KRÁTKÉ TOPY

V předchozích letech to byly crop topy, nyní je tady pro ty, kdo mají ještě více odvahy, dokonce kratší délka. S tímto trendem přišli především Alexander Wang, Tory Burch, a Oscar de la Renta.

BLUE SHADES / ODSTÍNY MODRÉ

Další barvou, která bude vládnout letošnímu roku, je modrá a všechny její odstíny. Ideální pro všechny, kteří už by si rádi odpočinuli od černé a bílé a zároveň nejsou připraveni nosit barvy jako je například oranžová.

NEON

A aby barev alespoň na jaře nebylo málo, do módy se vrací zářivý neon. Návrháři jej použili jak na svých modelech pro denní, tak pro večerní nošení.

YOU MAY ALSO LIKE

3 comments

  1. Ja asi poprvy vidim nejaky trendy ktery by mohli nosit i normalni lidi :-D

    Suprovy clanek, jsem rada ze zase pises pravidelne Deni :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.