RECENZE | Nivea Make-up Starter

Když slyším název Nivea, vybaví se mi okamžitě jejich univerzální krém v modré plechovce. Nejspíš právě proto mám tuto kosmetiku spojenou především s krémy, i když to není zdaleka to jediné, co nabízejí. Dnes se zaměříme na jejich novinku – lehký podkladový krém pod make-up. Produkt je dostupný ve dvou variantách – pro normální a smíšenou pleť a pro suchou a citlivou pleť. Já jsem testovala druhou variantu…

Než se dostanu k samotnému produktu, chci vyzdvihnout balení. Moc se mi líbí, jak vzhledově, tak po stránce funkčnosti – je plastové a poměrně bytelné. Oficiální popis krému a vše, co slibuje, se můžete dočíst na fotce níže, nemusím to tedy znovu vypisovat a rovnou přejdu k mým dojmům po nějaké době používání.

Co se konzistence týče, popsala bych ji jako něco mezi gelovou a krémovou. Krém je opravdu lehký. Má příjemnou, nevtíravou, možná trochu květinovou vůni. Pleť je po nanesení hydratovaná, hebká na dotek, svěží a nijak mastná ani lesklá, což oceňuji. Přestože se krém vstřebá během minuty, jak slibuje, s nanesením make-upu čekám raději o něco déle, jinak se mi krém začne na pleti drolit. Účinky báze od něj však nečekejte. Nepozorovala jsem žádnou větší výdrž make-upu, nicméně ani menší.

Sečteno a podtrženo si myslím, že je krém fajn. Má sice pár chybiček a sto procent mu dát nemůžu, ale i přesto jsem si jej oblíbila. Jak je to s jeho dostupností v drogériích bohužel nevím. 50 ml krému by mělo stát okolo 100 korun.

YOU MAY ALSO LIKE

3 comments

  1. Já měla od Nivei nějaký krém co byl 3v1 na pleť, teď už si nevzpomenu co přesně to bylo, ale taky mi to přišlo fajn. Tak Nivea je docela kvalitní kosmetika. Teď mám od nich tělové mléko. :D
    Akorát make-up ani nic podobnýho si nedávám a na pleť mám krém z Avonu, tak pochybuju, že tohle někdy vyzkouším., možná časem Ale vypadá do dobře :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.