CATRICE LIMITED EDITIONS | Summer 2016

Období léta s sebou jako každoročně přináší spoustu limitovaných edicí nejrůznějších kosmetických značek. Značka Catrice není výjimkou a právě na její limitované edice se dnes zaměříme. Jsou celkem čtyři a rozhodně stojí za zmínku…

červen / červenec 2016 – v prodeji

V první limitované edici s názvem “Body Tattoos” se u Catrice evidentně inspirovali hitem loňského léta. Zlaté a stříbrné metalické tetování na tělo jistě neomrzí ani letos. K dostání jsou ve třech variantách – orientální ornamenty, ethno elementy (peříčka, lapače snů, šípy…) a základní designy (abstraktní grafika, ozdobné písmo a jemné náramky).

červenec 2016 – v prodeji

Limitka pro červenec, která dostala název “It Pieces” je zahalena do tmavších odstínů červené, růžové a fialové. V nabídce jsou matné barvy na rty s dlouhotrvajícím efektem ve třech odstínech, řasenka dostupná i ve voděodolné variantě, tekuté rtěnky ve dvou odstínech, tmavé laky na nehty ve třech odstínech, paletka rozjasňovačů a dlouhotrvající oční stíny ve třech odstínech.

červenec / září 2016 – v prodeji

Přirozené nude barvy v kombinaci se světlými tóny fialové a zlatou. Přesně to je limitovaná edice s příznačným názvem “Sound of Silence”. Na trh přišla právě nyní v červenci a po dobu tří měsíců budou k dostání laky na nehty ve čtyřech odstínech, matné oční stíny v tužce s krémovou texturou a ve třech odstínech, tvářenka a bronzer v jednom, světle růžová barva na rty, zlatá gelová tužka na oči a tekutý rozjasňovač s pipetovým aplikátorem pro přesné dávkování.

srpen 2016 – připravuje se

Poslední limitovanou edicí, kterou na toto léto u Catrice připravili, je “Contourious”. Všechny produkty jsou v barvě šampaňského, rosé a hnědé a jsou zaměřeny na konturování a využití akcentů s iluzí světla a stínu. Kromě konturovací krémové paletky, třpytivé rozjasňující tyčinky, pudrové konturovací paletky (rozjasnění, tvářenka, konturování) a speciálního štětce na konturování se můžeme těšit také na tužky na obočí s kartáčkem ve dvou odstínech a tužku a barvu na rty v jednom ve dvou variantách.

YOU MAY ALSO LIKE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.