REALASH sérum na růst řas (po 3 měsících používání)

Je tomu čtvrt roku, co se zde na blogu objevil článek o séru na růst řas od firmy Realash. Psala jsem tehdy o tom, co obsahuje, pro koho je vhodné a hlavně co všechno sérum slibuje. Dnešní článek bude zaměřen především na výsledky po třech měsících používání. Většinu z toho, co bylo řečeno minule, se už nedočtete dnes, proto pokud jste minulý článek nečetli a nezajímají vás jen a pouze výsledky, můžete si ho přečíst zde

Jak už víte, sérum jsem používala tři měsíce a to pravidelně každý večer. Zabralo to vždy maximálně několik vteřin, aplikátor má podobu tenoučkého štětečku, jako například u tekutých očních linek. Aplikuje se stejně jako právě oční linky, jen na horní víčko a bohatě stačí jedna vrstva. S množstvím séra to není nutné přehánět. I já mívám tendence říkat si, že čím víc, tím líp. Zde to ale neplatí, jen si sérum zbytečně dříve vypotřebujete. Sérum se během několika vteřin vstřebá.

Hlavním úkolem séra je samozřejmě řasy posílit, prodloužit a zvětšit jejich hustotu. A já musím říct, že přesně to sérum splnilo na 100% a jsem maximálně spokojená. (jak můžete vidět na fotkách níže) Vezmeme si to ale ještě pěkně popořadě.

Na oficiálních stránkách Realash je rozepsáno, po jaké době má sérum jaké účinky. Po 14 dnech měly být řasy silnější a vyživenější. To jsem opravdu pozorovala, ovšem zatím žádné větší prodloužení nebo objem. Po 21 dnech měly být řasy pružnější a zdravěji vypadající. Opět splněno. Stále jsem ale čekala, kdy se dostaví nejvíc očekávané prodloužení. To přišlo po měsíci a přesně tak to píší i na oficiálních stránkách.

Pokud mám nyní napsat nějaké finální zhodnocení, tak nemůžu jinak, než že za mě toto sérum rozhodně ano! Nepozorovala jsem absolutně žádné vedlejší účinky a výsledek je úžasný. Minimálně dvakrát týdně se mi teď stává, že mi řasy někdo chválí a ptá se mě, jestli je nemám uměle nalepené. Myslím, že i za cenu, která jistě není nejnižší (přibližně 1200 korun), se sérum vyplatí a všem ho mohu doporučit.

YOU MAY ALSO LIKE

2 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.