ESSENCE LIMITED EDITIONS | Summer 2015

Je to už nějaký ten pátek, co jsem psala příspěvek tohoto typu. Matně si ale ještě vzpomínám, že byl docela úspěšný, a tak jsem si řekla, proč něco podobného znovu nepřidat. Kosmetická značka Essence přišla letos v létě hned s několika limitkami a na ně se dnes zaměříme…

červen / červenec 2015 – aktuálně v prodeji

První limitovaná edice, která je v prodeji už měsíc, dostala název “Nauti girl” a je laděna v námořnickém stylu a barvách. Obsahuje dvě paletky očních stínů, voděodolnou tužku na oči, barvu na obočí, dlouhotrvající rtěnky ve dvou odstínech, nálepky na nehty, tvářenku, čtyři odstíny laků a toaletní vodu s květinovo-ovocnou vůní. V prodeji by měla být ještě během července.

červen / srpen 2015 – aktuálně v prodeji

Zatímco první limitka obsahuje poměrně přirozené barvy, ta druhá je už o něco odvázanější. Koneckonců tomu odpovídá i její název “Arriba” a inpirace Mexikem. Dvě varianty očních stínů, tvářenka, dva odstíny lesků na rty. Mnozí určitě ocení dva laky s matným efektem, dva s efektem metalickým a dva se třpytkami. Nakonec ještě křída na vlasy ve dvou barvách, která se díky svému balení snadno aplikuje. Limitka je v prodeji po celé léto.

červenec / srpen 2015 – připravuje se

Poslední, s čím Essence letos přišlo, je limitka “Fun fair”, která se do drogérií dostane v červenci. Na první pohled ve mně evokuje vůni cukrové vaty, abych pravdu řekla, a zjevně přesně to byl i záměr. Limitka je totiž inspirovaná poutí. Tři varianty stínů, dva odstíny tvářenek a rtěnek. Nechybí čtyři odstíny laků na nehty a třpytivé perly. Co mě zaujalo, je cukrová vata na nehty. Limitka je doplněná ještě o gumičky do vlasů.

YOU MAY ALSO LIKE

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.