RECENZE | Olaplex

Dobrý šampon a kondicionér je základ, o tom vůbec není potřeba se bavit. Péče o namáhané vlasy, ať už čímkoliv, jimi ale nekončí, nebo by minimálně neměla. Značka Olaplex si toho je vědoma a svou stávající produktovou řadu proto doplnila o dva produkty. Jaké? A stojí tyto produkty za to?

Když jsem před rokem a půl psala o šamponu a kondicionéru značky Olaplex i o značce samotné, byla jsem nadšená. Moje nadšení mi vydrželo dodnes – ani na jeden z těchto produktů nedám dopustit. Před časem mě oslovil e-shop Holime.cz, jestli bych si u nich nechtěla něco vybrat k otestování, já díky tomu zjistila, že se řada Olaplex produktů rozrostla a okamžitě jsem měla jasno – jestli něco rozhodně potřebuju otestovat, jsou to produkty No. 6 a No. 7, tedy krém a olej na vlasy.

Olaplex Bond Smoother No. 6

Chrání vlasy před teplem, eliminuje krepatění a redukuje poletující a elekrizující vlasy až na 72 hodin – právě tak je prezentován bezoplachový stylingový krém značky Olaplex. Kromě již zmíněného má také hydratovat a dodávat vlasům lesk, uhlazovat a usnadňovat styling. Produkt neobsahuje parabeny a lepek a je vhodný pro všechny typy vlasů, ty barvené a chemicky upravené by měl regenerovat.

Byť jsem nikdy nebyla z těch, kteří by příliš dbali na styling již vysušených vlasů, na tento produkt teď absolutně nedám dopustit. To, co slibuje, plní na výbornou, a to nejenom v daný okamžik, ale i dlouhodobě – hydratace a ochrana vlasů se zkrátka projeví.

100 ml tohoto produktu pořídíte zhruba za 530 až 630 korun a vydrží vám snad věčnost – nanést ho totiž stačí opravdu malinko.

Olaplex Bonding Oil No. 7

Další z možných doplňků péče o vlasy představuje vlasový olej. Mix nejúčinnějších olejů pro hebkost, lesk a eliminaci roztřepených konečků založený na receptuře Olaplex s patentovanou technologií pro extra lesk a obnovu struktury vlasů v jejich jádru – tak zní oficiální popis tohoto produktu. Mimoto má olej eliminovat krepatění a elektrizování vlasů a chránit před teplem až do 230 °C. Zkrátka a dobře, tento produkt by měl splňovat přesně to, co by mělo být účinkem všech dobrých olejů na vlasy, a navíc obsahovat unikátní technologii Olaplex.

Splňuje to, co by měl? Nepochybně. Chcete-li docílit na první pohled lesklých a zdravě vypadajících vlasů, neváhejte a po tomto produktu sáhněte. Nebojte se přitom jakéhokoliv zatížení, nebo dokonce rychlejšího maštění, pokud vás trápí tento problém, a to ať už produkt nanesete do konečků a délek vlhkých, nebo suchých vlasů.

Cena za 30 ml tohoto produktu se pohybuje mezi 520 a 620 korunami, jedno balení vám však vydrží opravdu dlouho.

Oba produkty mají veganské složení a perfektně doplňují a navazují na to, co zajistí šampon a kondicionér stejné značky. Jestliže jste našli nedostatek některého z produktů Olaplex, dejte mi vědět, já jsem zatím žádný nenašla. Příjemným nezanedbatelným bonusem budiž vůně jako když právě opustíte kadeřnictví.

Znáte technologii produktů Olaplex? Jakou péči dáváte svým vlasům?

YOU MAY ALSO LIKE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.