RECENZE | Dermacol Aroma Ritual belgická čokoláda

Myslím, že kosmetiku Dermacol všichni dobře známe. Jedná se o českou kosmetickou značku, která je skvěle dostupná a nabízí jak pečující, tak dekorativní kosmetiku. Já bych vám dnes ráda představila tři produkty z řady Aroma Ritual. Tato řada obsahuje produkty v různých variantách, já mám doma belgickou čokoládu s pomerančem…

Produktem, kterým začnu, je harmonizující sprchový gel. Balení je úplně stejné jako u všech produktů z řady Aroma Ritual – klasické v tubě. Obsahuje 250 ml a stojí 59 korun. Konzistenci bych přirovnala k medu, jen trochu tekutější. Hned po otevření je cítit úžasná vůně čokolády a pomeranče, která vůbec nepůsobí nijak chemicky a provoní celý sprchový kout. Sprchový gel pění tak průměrně, pokožku zanechá příjemnou na dotek a nevysušuje ji. Co mě u něj mrzí je to, že po osprchování vůně docela rychle vyprchá, ale vzhledem k tomu, že plní svou funkci na jedničku a úplně jsem si ho zamilovala, tak mu tohle s klidem odpouštím.

Dalším produktem je harmonizující tělový peeling. Balení je hodně podobné jako u sprchového gelu, jen je menší, peeling má 150 ml a stojí 79 korun. Konzistence je krémová a peeling obsahuje malé částečky z meruňkových jader. Vůně je o něco málo jiná, než u sprchového gelu, ale pořád úžasná. Platí zase to, že po použití vůně docela rychle vyprchá, což je škoda. Peeling je docela tvrdý, ale svou funkci jednoznačně plní. Opravdu zjemní tvrdší kůži, čistí a vyhlazuje pokožku a zanechává ji krásně jemnou. Jeho plus je to, že nevysušuje. Celkově jej hodnotím kladně a doporučuju.

Posledním produktem této recenze je harmonizující tělové mléko. K balení se už myslím vůbec vyjadřovat nemusím. Obsahuje 200 ml a stojí 99 korun. Konzistence je, řekla bych, klasická, neřadím tohle tělové mléko k těm hutnějším, ale ani těm úplně lehkým. Obsahuje pomerančový olej. Vůně opět úžasná, ale stejně jako u ostatních produktů rychle vyprchá, i když je pravda, že se drží trochu déle. Mléko se dobře roztírá, vůbec nelepí a skvěle se vstřebává. Hydratace není úplně ohromující, na suchou pokožku bych ho nedoporučila, pro normální pokožku ale fajn.

Když mám udělat nějaký celkový závěr, tak mě tato řada vážně nadchla. Miluju hlavně tu vůni, a i když jsem našla chybičky, mně stačí a moc vyhovuje. Všem, kdo nemají suchou pleť, mohu vřele doporučit!

YOU MAY ALSO LIKE

11 comments

  1. Upřímně už po něčem podobném koukám zrovně dlouhou dobu a i kamarádka říkala, že je to hrozné krásná vůně. Já poaranč příliš nemusím ale přemýšlela jsem o tom melounu, který je velice podobný, ba dokonce i stejný jen si jinou vůní… :)

  2. Ten sprcháč mám, ten tak krásně voní a jsem s ním naprosto spokojená. :) Souhlasím s tím, že to už nemá po vysprchování takový účinek ( ta vůně rychle vyprchá ) , ale jak říkáš. Odpouštím tomu :)

  3. Já jsem asi jedná, která ještě tuto řadu neměla doma :D
    Zkoušela jsem u babičky Irskou kávu a meloun, voní nádherně.
    Chtěla bych je zkusit, ale my je doma nemáme, takže si je potřebuju koupit :D Většinou používám sprcháče od Baley, levné a fajn. :D
    Na Dermacol Aroma Ritual si brousím zuby už dlouho :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.