RECENZE | Maybelline Baby Skin

Maybelline, jakožto kosmetická značka běžně dostupná v našich drogériích, je hodně známá a oblíbená. Je tomu teprve asi půl roku, co se do Česka konečně dostala báze pod make-up s názvem Baby Skin. Zahraniční blogerky a youtuberky na ni pěly chválu už nějaký ten pátek zpět, my se na ni společně zaměříme teď…

Co u Maybelline miluji obecně, jsou obaly. Opravdu nevím o žádném jejich produktu, jehož obal by se mi nelíbil. Navíc jsem se ještě nesetkala s ani jedním, který by nebyl kvalitní a praktický. Za tohle určitě palec nahoru, ačkoliv se to někomu může zdát nepodstatné. Tato báze je v plastové tubičce.

Na složení se klasicky jako vždy zaměřit nemůžu. I kdybych se sebevíc snažila, nejsem a nikdy nebudu žádný chemik. Přečíst si jej ale můžete hned na následující fotce.

Konečně se dostáváme k tomu, co všechny zajímá. Totiž k tomu, co báze slibuje a hlavně splňuje. Podle oficiálního popisu by měla “vymazat” póry a pokožku zanechat jemnou a svěží. Je vhodná jak pod make-up, tak k nošení bez něj a hlavně pro všechny typy pleti. Jako obvykle začnu u konzistence. Se stejnou ani podobnou jsem se u žádného produktu ještě nesetkala. Je průhledná, gelová a neskutečně lehká. Na jedno nanesení jí stačí opravdu málo a zanechá obličej sametově jemný.

S odstraněním rozšířených póru to zas tak žhavé není. Menší změnu vidím, ale nějakou razantní určitě ne. Každopádně tím, co by měla splňovat bezpochyby každá báze, je připravit pleť na make-up a prodloužit jeho výdrž a o tom v tomto případě nemůže být pochyb. S žádnou lepší bází jsem se doteď nesetkala a s touto jsem absolutně spokojená.

Balení obsahuje 22 ml a stojí okolo 200 korun. K sehnání by už mělo být ve všech drogériích. Za mě nemůžu nic jiného, než doporučit.

YOU MAY ALSO LIKE

5 comments

  1. Pokukovala jsem po bázi od Dermacolu. 🙂 Sice nejsem nějaký expert na líčení, moje rutina je tužka na obočí, řasenka a trochu make-upu, ale je boží, jak je pleť po bázi jemňouká. Kouknu po tomhle v drogerce a půjdu do toho. 🙂

  2. – pokaždé se na ní v obchodě dívám, ale nikdy si ji nekoupím.. slyšela jsem i negativní názory, hlavně právě od blogerek a youtuberek, které se o kosmetiku zajímají více než my.
    – někdo na to nedá dopustit, někdo říká, že je to strašný.
    – asi si to každý musí zkusit sám na svoji pleť. asi si ji budu muset konečně koupit a zkusit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.