AUTUMN fashion trends 2015

Podzim je tady! A s ním nejenom žloutnoucí listí, které se pomalu začíná snášet k zemi, ale také nové módní trendy, jak už to tak bývá v každém ročním období. Pojďme se společně podívat, s čím přišli návrháři na molech tentokrát…

Výrazné šperky

Po několika sezónách, které patřily velkým šperkům v jednoduchém designu, jsou zpátky velké výrazné šperky. Čím více barevné a třpytivé, tím lepší.

Široké podpatky

Návrháři se rozhodli všem dokázat, že nejen vysoké úzké podpatky vypadají dobře a skvěle doplňují outfit. Navíc jsou širší podpatky logicky i pohodlnější.

zdroj: elle.com

Nastříhané sukně

Není to tak dlouho, co byla v módě trička ve spodní části nastříhaná. Po internetu se objevovalo nespočet DIY tutoriálů na ně. Nyní trička vystřídaly sukně a DIY návody na ně na sebe určitě nenechají dlouho čekat.

Kostýmky v odstínech šedé

Kdo ví, jak moc je tento trend inspirován filmem “Padesát odstínů šedi.” Ať už je pravda jakákoliv, dalším z podzimních trendů jsou nejrůzněji střižené kostýmky ve všemožných odstínech šedé.

zdroj: elle.com

Ještě víc high waisted

High waisted kalhoty a kraťasy jsou in už nějaký ten pátek. Člověk by řekl, že víc high waisted už ani být nemohou, ale ano. A jako plus tento střih dokáže na postavě divy.

Dlouhé rukávy

Pod pojmem dlouhé rukávy se nemyslí délka po zápěstí, jak jsme zvyklí. Na molech se objevily modely, u kterých jsou rukávy výrazně delší, než ruce samotné.

zdroj: elle.com

Odhalené rameno

Rafinovaně střižené oblečení se mezi trendy objeví vždy. Tentokrát vítězí střihy odhalující jedno rameno nebo dokonce jednu celou ruku.

Tenké šály

Jednou z věcí, kterou návrháři řadí na seznam “must haves” pro letošní podzim, jsou tenké šály. Především z důvodu, že se dají obléci jak k jednoduchému svetru, tak k šatům a zkrátka na jakoukoliv příležitost.

zdroj: elle.com

Opravdu vysoké boty

Často se na molech objevují trendy, které nejsou praktické a někdy ani moc nositelné. K těm se ale neřadí tento. Dobře zvolené vysoké boty mohou jak zakrýt silnější nohy, tak vyzdvihnout ty hubené. A v chladnějších dnech rozhodně nehrozí, že by vám bylo chladno.

Vzorované punčochy

Úplně nakonec ještě jednou něco, co se týče nohou. To, že skončilo léto, není důvod schovávat kraťasy a sukně do skříně na příští rok. Dokazuje to mimo jiné tento trend v podobě punčoch nejrůznějších barev a vzorů.

zdroj: elle.com

YOU MAY ALSO LIKE

6 comments

  1. Ty boty s širokými podpatky se mi prostě nelíbí 😀 Ale věřím že jsou pohodlnější, než normální podpatky 😀 Ale s High waisted věcmi mě potěšili. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.