RECENZE | Fresh Lifestyle

“Výrobky, které používáme denně, by měly být vytvořeny s nekompromisní etikou, společenskou odpovědností a se zaměřením na čistotu a kvalitu, které výrazně převažují nad ziskem.”

Kosmetická značka Fresh Lifestyle je nezávislým partnerem rakouské značky Ringana, která vytváří 100% čerstvé veganské a vegetariánské zdravotní a kosmetické výrobky. Filozofie firmy je natolik jedinečná, že se jedná o světovou první a jedinou značku se zcela přírodními produkty bez toxinů, konzervačních nebo syntetických látek jakéhokoliv druhu.

Proto když mě Sveta, majitelka Fresh Lifestyle, oslovila s nabídkou některé z jejich produktů vyzkoušet, neváhala jsem. Ráda bych vám tedy představila čtyři produkty péče o pleť.

Čistící mléko

Produkt určený pro každodenní používání, který má jemně a důkladně odstraňovat  make-up a nečistoty. Obsahuje sezamový, mandlový a hroznový olej, extrakt z rozmarýnu a speciální rostlinné komplexy, které by měly napomáhat zachovávat přirozenou ochrannou bariéru pleti.

Mléko má v první řadě velmi příjemnou a nevtíravou vůni. Konzistence je naprosto obvyklá a šetrná k pleti. Skutečně skvěle čistí, ačkoliv ne úplně dokonale a je dobré pleť ještě dočistit nějakým dalším produktem. Zanechává pleť hydratovanou a krásně hebkou.

Tonikum

Kombinace účinných látek jako mořská sůl, extrakt ze šalvěje, macešky, zeleného čaje, měsíčku nebo výtažku z lísky vytváří vysoce kvalitní rostlinné tonikum určené pro mastnou a smíšenou pleť, které by po použití zanechávat pleť příjemně čistou a svěží.

Tonikum je, dle mého názoru, skvělým doplňkem čistícího mléka, protože pleť výborně dočistí a také odstraňuje mastnotu. Má výraznější vůni, která si myslím, že by nemusela vyhovovat každému, mně nevadí. Něčím mi hrozně připomíná vůni kávy. Výborně pleť připravuje na další péči a za mě tento produkt rozhodně ano.

Hydroserum

Nigelový olej, extrakt z višní a další aktivní složky mají za úkol posilovat kožní bariéru. Ectoin by měl trvale zvyšovat vlhkost pokožky. Zvláštní extrakty z rostlinných pupenů by navíc měly zajišťovat ochranu buněk.

Sérum mi pleť po každém použití neuvěřitelně zklidnilo a moc mi vyhovovalo. Umím si představit, že by mohlo vyhovovat i lidem s citlivější a podrážděnou pokožkou.

Koncentrát krému

Aktivní látky olej z petrklíče, makadamie, oliv a extrakt z bukových pupenů by měly dohromady tvořit koncentrát krému, který je lehký, osvěžující, intenzivně pleť hydratuje a preventivně ji chrání před nečistotami.

Opět velmi příjemná vůně, podobně jako u prvního produktu. Konzistence je doopravdy lehká, krém na pleti nijak nesedí a nezatěžuje ji, ale krásně se vstřebá a hydratuje. Rozhodně ji nezanechává mastnou.

Se všemi čtyřmi produkty jsem byla moc spokojená a můžu je doporučit. Po delší době používání jsem navíc na mé pleti pozorovala výrazné změny k lepšímu. Jsem moc ráda, že jsem dostala možnost objevit a vyzkoušet právě tuto značku a tyto produkty.

Slyšeli jste už o Fresh Lifestyle, případně zkoušeli jste nějaké jejich produkty a jak vám vyhovovaly?

YOU MAY ALSO LIKE

3 comments

  1. Tak o téhle značce čtu poprvé. :-) Ale abych pravdu řekla, tak mě zaujaly všechny čtyři produkty. Vlastně jsem nikdy odličovací mléko nezkoušela, používám dvoufázové odličovací produkty. Tonikum jsem taky nikdy nevyzkoušela, takže mám vlastně co dohánět 😁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.