RÁJ ELEGANCE

Už jste slyšeli o projektu s názvem Ráj Elegance? Ať už ano, nebo ne, v dnešním příspěvku bych se chtěla věnovat právě jemu a vlastně nejen jemu. Jde totiž o něco skvělého, o čem byste se měli dozvědět co nejvíce…

Projekt jako takový vznikl před necelým rokem a má tři cíle – sdílení elegance Čechů a Slováků, převážně na instagramu @rajelegance, podporovat a spojovat české a slovenské blogery, od těch začínajících, až po ty nejznámější, a v blízké době spustit také e-shop jako pomoc lokálním designerům. Zakladateli a autory celé myšlenky jsou Ivo a Sebastian. Já jsem se členkou týmu stala loni v prosinci jako šéfredaktorka webu pro blogery. Náš tým se stále rozrůstá, v současné době nás je patnáct a kdo ví, zda je to finální číslo. Jestli něco opravdu nemám ráda na lidech, je to potřeba dělat vše jen pro svůj prospěch a výdělek. Jsem hrozně ráda, že to se našeho týmu vůbec netýká a mám kolem sebe samé skvělé lidi! Ráj Elegance se každým dnem víc a víc posouvá dál a dělá mi samou radost. To, že mohu být členkou něčeho, co je v Česku a na Slovensku naprosto originálním konceptem a má nějaký účel a smysl, mi dodává neskutečnou energii a chuť do práce. Veškeré podrobnosti o celém projektu a informace o tom, jak se můžete zapojit i vy, najdete na našich stránkách či sociálních sítích.

Tématem, které jsem dnes vytáhla, jsem se vlastně i tak nějak dostala ke své současné neaktivitě na blogu. Zjistila jsem, že právě práce editorky, které se věnuji na webu pro blogery Ráje Elegance, ale i na Krásná.cz, mě momentálně baví a naplňuje více než psaní samotné. Nerada se k něčemu nutím, myslím si, že je to obecně špatně a jsem přesvědčená o tom, že je psaní z donucení pak i vidět na výsledném článku, v negativním slova smyslu samozřejmě, a to nechci. Proto když budu mít chuť něco sepsat, moc ráda se do toho pustím, jako třeba právě teď, ale jak často to bude, netuším.

Když už jsme u zajímavých projektů, ráda bych vám představila ještě další, úplně z jiného soudku a jeden z těch, které mě snad nikdy nepřestanou bavit. Pokud nějakým způsobem sledujete dění na sociálních sítích, především na instagramu, je dost možné, že už jste zaregistrovali existenci Vnitroblocku v pražských Holešovicích. Právě tam se náš meeting konal, konkrétně v prostorách tamější kavárny. Prostory toho ale nabízí mnohem víc. Součástí kavárny je designový obchod s více než sto značkami českých a slovenských návrhářů, o patro níž pak Pidikino (s příznačným názvem, protože dokáže pojmout jen 20 lidí) a o patro výš taneční sál. V blízké době by měly ožít také venkovní prostory. To vše dokázal vytvořit Jakub Zajíc a jeho tým (na svědomí mají také Kavárnu co hledá jméno) ze staré chátrající továrny, které cíleně zanechaly její atmosféru, od loňského podzimu. Za mě naprosto úžasné místo, kam se moc ráda ještě vrátím.

Ať už jde o Ráj Elegance, nebo o Vnitroblock, těším se, co přinesou následující měsíce a možná i roky. A co váš názor na tyto projekty?

YOU MAY ALSO LIKE

9 comments

  1. Máme právě ty tři hlavní cíle, které jsem zmínila v začátku článku, a ty hodláme rozvíjet, co nejvíc to půjde. Plus samozřejmě nějaké vedlejší. :-) Plánů do budoucna máme spousty, jen nevím, o kterých z nich už můžu veřejně mluvit, všechny ale postupně dáváme vědět na našich stránkách a sociálních sítích! :-)

 1. Nějak jsem nepochopila podstatu. Dalo by se nějak zapojit do Ráje elegance. Dalo by se to nějak vysvětlit blíže? :)

  YOOURvee

  1. Zapojit se určitě můžeš! Každý bloger či blogerka má možnost začít spolupracovat s naším webem pro blogery (veškeré info tam), popřípadě pak jednou za čas hledáme nové lidi přímo do týmu, což vždy dáváme vědět na sociálních sítích. Jinak jsme už navázali spolupráci s více známými firmami, další spolupráce jsou v procesu domlouvání a to vše hodláme využít ve prospěch blogerů, kteří s námi spolupracují, i běžných sledovatelů např. na instagramu. :-)

   Je opravdu těžké, možná nemožné, tady vypsat vše, tak snad jsem zmínila to nejpodstatnější a zbytek se dá dohledat. :-)

 2. O obou projektech jsem už slyšela a do Ráje elegance se částečně i zapojila a přijde mi to jako skvělá věc, takhle propojit svět blogerů.
  S tím psaním jen když budeš mít chuť ti to rozhodně schvaluji, jelikož jak říkáš, ono je to pak vážně vždycky poznat, když to ten člověk dělá z donucení a to není dobrý. :/
  A Vnitroblok teď opravdu zaplavil instagram a já se nemůžu dočkat až se tam skočím podívat, protože ty fotky odtama jsou vždy kouzelné! ♥
  Jde vidět, že tě to co děláš vážně baví, takže hodně štěstí i nadále! :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.