Femme en Vogue | OUTFIT

Miluju Prahu. Odjakživa a čím dál víc. Jako malá jsem s tátou jezdila do Prahy několikrát do roka, čím jsem starší, tím tam moje cesta vede častěji. Zároveň mám pocit, že se s mým věkem taky stupňuje to, jak moc dokážu ocenit její krásu a kouzlo. Zbožňuju najít si čas na to jen tak se procházet a nejenom po těch známých místech. Nejradši objevuju místa, o kterých se tolik neví a člověk tam nepotká turisty. V poslední době jsem si oblíbila sednout úplně náhodně na tramvaj a stejně tak náhodně vystoupit, na jakémkoliv místě, které se mi něčím zalíbí.

Na jednom z mých oblíbených míst, které samozřejmě známé je, byly vyfoceny i fotky do dnešního článku. Tím místem je Žižkovská věž, respektive její blízké okolí. Žižkov obecně mám ráda, jak kvůli jeho kouzlu, tak kvůli množství skvělých podniků, které tam člověk najde.

Pamatuju si doby, kdy mi bylo zhruba 13 a prohlašovala jsem, že až budu dospělá, přestěhuju se do nějakého velkoměsta. Viděla jsem to tehdy tak na Los Angeles nebo New York. “Kde jsou ty časy, kdy jsi ve školce říkala, že až budeš velká, pořídíš si byt v Opavě,” říkala tehdy moje mamča a smála se tomu. Postupem času si sama začala myslet, že na žádné vesnici nebo malém městě nezůstanu. Paradoxně čím jsem starší, tím nejenom, že víc stojím nohama na zemi, ale taky mám větší vztah k domovu a místu, odkud pocházím. Ráda bych si zkusila žít v Praze nebo třeba i v nějakém městě mimo ČR, ráda bych hodně cestovala, ale tak nějak jsem se vrátila ke svým “plánům” ze školky. Jednoduše jsem si během let strávených na gymplu zamilovala Opavu, z mnoha důvodů, které by vydaly na samostatný článek. A tak sama na sobě pozoruju, jak zajímavě se člověk a jeho priority a plány během let mění, a vlastně mám z toho radost.

V poslední době jsem si hodně oblíbila kombinaci ležérního oblečení s elegantním. Důkazem je přesně tenhle outfit, který zbožňuju a navíc je neuvěřitelně pohodlný. Paperbag kalhoty jsem sháněla dlouho, protože mi buď nesedly střihem, nebo mi přišly nesmyslně drahé. Nakonec se mi poštěstilo. Doplnila a shodila jsem je jednoduchým bílým tričkem s nápisem a teniskami, což pokud mě alespoň trochu sledujete, víte, že je to moje milovaná klasika. Doplňky jsem zvolila už zase trochu elegantnější – krásnou baby blue kabelku se stříbrnými detaily, abych outfit oživila, a stříbrnými hodinkami.

Když jsme u těch hodinek, tyhle jsou značky Welly Merck a absolutně jsem si je zamilovala. Pokud by se vám taky zalíbily, nebo kterékoliv jiné z jejich nabídky, na kterou určitě mrkněte, nezapomeňte do své objednávky připsat kód “Deni15”, se kterým získáte 15% slevu.

Trousers – New Yorker | T-Shirt – New Yorker | Handbag – Primark
Sneakers – Primark  | Watches – Welly Merck | Sunglasses – New Yorker

Photo credits

YOU MAY ALSO LIKE

16 comments

  1. za mě obojí, město i přírodu, a střídat to. Jako introvert mám ráda přírodu, ale město mi pomáhá jednak zustat v anonymitě a jednak se do kontaktu s lidmi vůbec dostat, nebýt tak izolovaná. moci si kdykoli pro cokoli dojet, nakoupit, zařídit. Možnosti města jsou skvělé. A pak, na čas, odjet někam do přírody, kde se zklidnit. A na obě místa se mít možnost těšit:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.