WINTER LIMITED EDITIONS | Essence & Catrice

Zimní období je pro všemožné limitované kolekce jako stvořené. Samozřejmě je to dáno hlavně tím, že hodně limitek bývá věnováno Vánocům. Dnes se společně zaměříme na limitované edice kosmetických značek Essence a Catrice. Každá z nich letos přišla se dvěma a v každé se, podle mě, najde něco, co rozhodně stojí za vyzkoušení!

říjen 2016 / leden 2017

Úplně na začátek se podíváme právě na vánoční edici, která dostala název “The Little X-mas Factory”. Tradiční vánoční barvy zlatá a zelená nebyly překvapivě doplněny červenou, ale růžovou. Kolekce obsahuje paletku s pěti třpytivými očními stíny, konturovací paletku se dvěma odstíny, liptint v obalu jako lak na nehty, dva mini balzámy na ruce, zlaté tekuté oční linky, laky na nehty ve čtyřech odstínech, korektor 2v1, nálepky na nehty a toaletní vodu.

prosince 2016 / leden 2017

Další limitkou je “Winter Glow”, která si hraje s kontrasty. Střídají se v ní třpytivá s matnou, teplé odstíny se studenými. Z produktů na rty se u Essence předvedli s rtěnkou ve dvou odstínech a s houbičkovým aplikátorem a také bílou tužkou na rty. Očím je věnovaná podkladová báze pod oční stíny, oční stíny ve třech barvách a aplikátor. Tvářenka v této edici má zajímavé balení i se zrcátkem. Pár produktů je určených i na ruce, a to máslo na ruce, které mě osobně v této limitce nadchlo díky svému krásnému obalu úplně nejvíc, laky na nehty ve čtyřech odstínech a 3D nálepky na nehty.

listopad 2016 / leden 2017

Dostáváme se ke značce Catrice. Myslím, že se shodneme, že designově jsou Essence a Catrice úplně někde jinde. Jinak řečeno, produkty od Catrice obecně působí luxusněji. První jejich limitka letošní zimy dostala název “Victorian Poetry” a skvěle ji to vystihuje. Všechny produkty jsou laděny do meruňkové, tělové, šedé a tmavě červené barvy. Limitka obsahuje malou beauty taštičku, paletku očních stínů se šesti odstíny, rozjasňovač, pudrové oční linky, dlouhotrvající rtěnku ve dvou tmavých odstínech a laky na nehty v pěti odstínech.

prosinec 2016 / únor 2017

Poslední limitovaná edice pojmenovaná “Prêt-à-Lumière” je celá zaměřená na rozjasňování, což je obrovský trend poslední doby, který zaregistroval snad každý. Kolekce proto obsahuje podkladové sérum, rozjasňující gel, dva odstíny krémových rozjasňovačů, rozjasňující pudr ve třech odstínech, řasenku s jemnými třpytkami, dva odstíny tužky na oči/obočí/rty a rovněž dva odstíny rtěnky.

YOU MAY ALSO LIKE

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.