3 způsoby, jak na krásné dlouhé vlasy rychle a za pár korun

Krásné dlouhé vlasy jsou snem mnohých, ne každý má ale to štěstí je mít. Někomu není dáno geneticky, někdo má vlasy zničené tepelně nebo chemicky. Základem pro to, aby byly vlasy krásně vypadající a rychle rostly, je samozřejmě kvalitní péče – s tou vždy nejlépe pomůže a poradí dobrý kadeřník. Navíc však existují i způsoby, kterými se tomuto základu dá ještě pomoct. Jsou jednoduché, zcela přírodní, a navíc i nenáročné pro vaši peněženku. Jaké to jsou?

Bioaquanol U+H

Možná už jste slyšeli o výborných účincích výtažku z kopřivy na vlasy. Ten a k tomu ještě výtažek z měsíčku zahradního, kořene kostivalu, aloe vera nebo mateří kašičku obsahuje produkt s názvem Bioaquanol U. Výsledkem je lepší prokrvení vlasové pokožky a tím pádem snížení vypadávání vlasů, zmírnění lámavosti a třepení, snížení tvorby lupů a růst nových vlasů.

Bioaquanol H se skládá z kyseliny hyaluronové, extraktů z chrupavky a řady vitamínů. Jeho úkolem je odstranit vypadávání vlasů, obnovit jejich růstový cyklus, zpevnit je a odstranit výskyt lupů.

Oba tyto produkty jsou k dostání v lékárnách a na internetu, v baleních buď po 50 ml, nebo po 250 ml. Měly by se používat pravidelně, úplně ideálně jednou denně. Jejich účinky opravdu uvidíte, a to už zhruba po měsíci.

Henna

Pokud máte hennu spojenou jen s dočasnými tetováními a barvením vlasů, vyvedu vás z omylu. Henna jako taková je používána už od starověku, a není divu. Je zcela přírodní a na vlasy má jen samé pozitivní účinky. Udělejte si zábal a spojte kúru s příjemnou relaxací. Po použití budou vaše vlasy hebké, optimálně vyživené, lesklé, oživené a revitalizované.

Tyto účinky má jak klasická henna, která i barví a vybrat si můžete z různých odstínů, tak henna vitamínová, která na odstín vlasů nemá žádný vliv.

Tip: Barevnou hennu najdete i v nabídce drogérií, ale pozor na ni. Většinou nejde o tu pravou a poctivou. Po té se poohlédněte v prodejnách s přírodní kosmetikou nebo na internetu. Cena se většinou pohybuje od 150 do 200 korun.

Biosil Plus

Biosil Plus je balení 60 tablet s doporučeným dávkováním jednou denně. Obsahuje zinek, biotin, kyselinu pantotenovou a oxid křemičitý. Jeho účinkem je nejen udržování normálního stavu vlasů, ale i nehtů a pokožky. Produkt seženete v každé lékárně a nezaplatíte za něj víc než 60 korun.

Víte o nějakých dalších způsobech, jak na krásné a dlouhé vlasy?

YOU MAY ALSO LIKE

3 comments

  1. Biosil znám jako gel, který se vtírá do konečků vlasů a je to tedy také malý zázrak. Kupuju si maličkou lahvičku v Douglasu, stojí asi 70,- kč a vydrží mi klidně rok. Jednou nebo dvakrát v týdnu si gel vetři do umytých vlhkých vlasů a od té doby se mi konečky skoro nelámou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.