RECENZE | Scar Esthetique

Snažíte se zbavit jizev nebo strií a hledáte ten pravý produkt, který by vám s tím pomohl? Před časem jsem dostala možnost vyzkoušet krém Scar Esthetique, jehož účinky mají být právě takovéto. Přináším vám dnes díky tomu recenzi, která by vám s rozhodování, zda po tomto produktu najisto sáhnout, nebo raději hledat jinde, mohla pomoct…

Scar Esthetique je produktem společnosti NextForce, která se zaměřuje na obchodní zastoupení zahraničních farmaceutických společností na českém a slovenském trhu. Na jejich stránkách se můžete dočíst, že hlavním posláním společnosti je uvádět na trh ověřené, kvalitní, účinné a bezpečné medicínské přípravky, které mají pro pacienty přidanou hodnotu. Jejich jedinou aktivitou to není, to si tam ale ostatně můžete přečíst vy sami. Podstatné je, že do tohoto spadá i krém, na který se dnes detailně podíváme.

Krém slibuje 4 věci – změkčení a zesvětlení nových i starších jizev, výrazné zlepšení vzhledu jizev, dobré vstřebání do pokožky a příjemnou texturu. Na poslední dvě věci se zaměříme nejdříve, s těmi musím rozhodně souhlasit. Krém není nijak hutný nebo mastný, ale naopak lehoučký, tím pádem příjemný a velmi dobře se vstřebávající. Navíc má nijak nevtíravou, řekla bych neutrální, vůni. A hlavně na pokožce nedělá vůbec žádnou neplechu typu začervenání nebo pálení.

Krém je primárně zaměřen na jizvy, jak je ostatně i patrné z názvu. Měl by ovšem dle popisu fungovat stejně dobře i na strie. A protože na internetu se můžete na různých stránkách dočíst spoustu, v naprosté většině pozitivních, recenzí uživatelů co se jejich boje s jizvami, ať už po císařském řezu, odstranění znamének, popálením nebo čemkoliv jiném, týče, ale jen nepatrné množství recenzí, co se strií týče, rozhodla jsem se krém otestovat právě na nich.

Nutno říci, že šlo o strie staré zhruba půl roku. Stav před používáním můžete vidět na fotce výše. Krém byl používán po dobu zhruba 2 měsíců 2x denně (ačkoliv se doporučuje použití 3-4x denně), dokud nebylo celé balení vypotřebováno. Krém vám samozřejmě může vydržet klidně i rok nebo dva, záleží na tom, jak rozsáhlá je plocha, kterou s ním ošetřujete, a ta v tomto případě opravdu rozsáhlá byla. Dobré je vědět, že jej stačí nanést malé množství. Výsledek můžete vidět na fotce níže. Pokožka je vyhlazená, strie jsou viditelné jen kvůli barvě odlišné od zbytku pokožky, která se stále ještě mění, takže věřím, že aktuální stav není konečný. Obecně musím říci, že výsledek rozhodně vidět.

Produkt je k dostání například na eshopu Lékárna.cz, kde je jeho cena s právě probíhající 20% slevou 599 korun za 60 ml. Slevy v této internetové lékárně bývají poměrně časté. Běžná cena se pohybuje od 600 do 800 korun v závislosti na tom, kde krém kupujete. Za sebe dávám tomuto produktu 4 hvězdičky z 5, určitě stojí za vyzkoušení.

Bojovali jste někdy s jizvami či striemi, a pokud ano, co vám na ně pomohlo a co naopak ne? Zkoušeli jste někdy tento produkt?

YOU MAY ALSO LIKE

3 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.