ESSENCE LIMITED EDITIONS | Spring 2016

Jak jste prožili Velikonoce? Jelikož mám zrovna rozepsaných několik článků, ale žádný z nich z různých důvodů nemůžu dokončit a na krásná.cz mi moje články ne a ne vydat, rozhodla jsem se sepsat něco jiného. A protože vím, jak jsou články o limitkách u vás oblíbené, shrnu pro vás obsah limitek od Essence pro toto jaro…

únor / březen 2016 – v prodeji

První limitka tohoto jara je v prodeji už od začátku března a dostala název “Try it. Love it!”. Její obsah není až tak velký, alespoň ne v porovnání s dalšími dvěma limitkami. Zahrnuje tři řasenky pojmenované “Forbidden volume”, oční stíny v pěti odstínech, tři odstíny dlouhotrvajících rtěnek se sametovo-matným efektem, pěnový korektor ve dvou odstínech a tři odstíny laků na nehty. Mě osobně z této limitky zaujaly nejvíce rtěnky a korektory.

březen / duben 2016 – v prodeji

Typické svěží jarní barvy a motivy nabízí druhá z limitek nazvaná “Wake up, spring!”. Milovnice nehtového designu by mohly potěšit nálepky na nehty, aplikátor na ně i sety tří laků na nehty ve dvou variantách. K dodání jarního nádechu tvářím skvěle poslouží tvářenka se zabudovaným zrcátkem nebo praktický aplikátor na ni. Dalšími produkty v této limitce jsou pera na oční linky ve třech pastelových barvách, rozjasňující jumbo tužka na oči, paletka očních stínů, balzám na rty a barvy na rty ve dvou odstínech.

duben 2016 – připravuje se

Poslední limitovanou edicí tohoto jara a tou, která mě osobně zaujala nejvíc, je “Lights of Orient”. Limitka je laděna do zemitých odstínů a orientálních textur a vzorů. Najdeme zde opět paletku očních stínů, tužku na oči ve dvou odstínech, dva odstíny bronzerů a dokonce rozjasňující tyčinku se zlatými rozjasňujícími pigmenty, na kterou jsem obzvlášť zvědavá. Samozřejmě nechybí rtěnky a laky na nehty. Kromě toho ještě tetování na nehty a nehtovou kůžičku a tělový sprej.

YOU MAY ALSO LIKE

6 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.