Weekend full of relax and fun | BABYLON LIBEREC (2015)

Pokud sledujete facebookovou stránku blogu, můj instagram, snapchat nebo youtube, tak už víte, že jsem se o tomto víkendu měla možnost zúčastnit press tripu Krásná.cz v centru Babylon v Liberci. Jelo nás celkem sedm – čtyři další blogerky (Wendy, Kája, Kristýna a Bonnie), editorka Míša a Míša z agentury, se kterou jsme jely. Celý víkend jsme si nejenom užívaly, ale také všechno poctivě dokumentovaly, abychom pro vás mohly po návratu domů připravit články a vlogy. Společně se mnou se teď tak můžete mrknout, jak celý náš výlet probíhal…

Protože nemám Liberec zrovna dvakrát blízko, vyrážela jsem už v osm hodin ráno a jela jsem vlakem do Prahy. Sraz jsme měly před půl třetí odpoledne na stanici metra Rajská zahrada, kde jsme se všechny úspěšně sešly, a mohly jsme vyrazit. Do Liberce jsme dorazily za necelou hodinu. Daly jsme si čas na ubytování se a hned potom jsme se vydaly na wellness. Wellness v Babylonu je postaveno ve stylu antických lázní. V nabídce je spousta procedur, například Kneippova koupel, solná a bylinková inhalace, whirpool, sauna, ledová studna, ledové vědro a římská pára, kterou jsem si oblíbila nejvíc. Po wellnessu jsme se rozhodly, že si před večeří půjdeme ještě zaplavat do aquaparku.

Aquapark je docela velký a i on nabízí množství atrakcí. V levé části je vytvořená jeskyně, možnost masáže nebo malá vířivka. V pravé části aquaparku se nachází čtyři tobogány, divoká řeka, velká skluzavka, dětský bazén a velká vířivka. Jako vždy a všude já jsem se nejvíc vyřádila na tobogánech.

Po návštěvě aquaparku jsme se vrátily na pokoj (cestou jsme se stihly ještě ztratit, protože komplex je strašně velký a opravdu bludiště), daly jsme si rychlou sprchu a vyrazily jsme na večeři. Ta byla ve formě švédských stolů s velkou nabídkou, ze které si vybral každý. Spíš, než že jsme se najedly, bych řekla, že jsme se přejedly. Jídlo bylo vážně výborné.

Po večeři jsme šly rovnou na bowling, který se také nachází v areálu. U hraní jsme si skvěle popovídaly (jednou z výhod blogerských akcí je to, že si toho máme spoustu co říct) a odcházely jsme až něco málo po půlnoci. To už jsme šly na své pokoje a natěšené na další den jsme šly spát.

Ráno nás čekala snídaně, která byla opět ve formě švédských stolů a opět výborná. Trvalo nám poměrně dlouho, než jsme z restaurace odešly. Na programu byla ještě laser show. Ta se koná třikrát denně v aquaparku. Byla super a mrzí mě, že jsme vám ji nemohla natočit. Lasery by bohužel mohly poškodit foťák. Po laser show naše cesta vedla do lunaparku. Ze všech atrakcí jsme si vybraly autodrom a divokého býka, ale je tam toho mnohem víc.

Poslední společnou aktivitou pro nás byla IQ Landia, která se nenachází přímo v areálu, ale je hned přes ulici. Má několik pater, kde se nachází nejrůznější expozice. Například vodní svět, geo, geolab, zvuková věž nebo člověk. Po nějaké době tam jsme se s holkama dohodly, že se nakonec ještě vydáme každá, kam budeme chtít. Já jsem se rozhodla, že si půjdu podruhé zaplavat do aquaparku. Nebyla jsem tam dlouho, šla jsem na pokoj, dala jsem si sprchu, sbalila se a v šest odpoledne jsme vyjely směr Praha.

Celý víkend jsme si všechny moc užily. Jsem ráda, že jsem mohla jet, užít si víkend a poznat holky. Pokud budete mít možnost, určitě se zajeďte do Babylonu podívat, je to tam skvělé a obrovské, takže si tam určitě každý najde to svoje! :)

YOU MAY ALSO LIKE

7 comments

  1. Týýý joo, vypadá to tam krásně. V Babylonu jsem ještě nebyla a teď mě to tam láká :D Je vidět, že jste si to tam fakt užívali :) V IQ Landii jsem byla a hrozně jsem si to tam užila. Dá se tam pořádně “vyřádit”. Moc hezký článek :)
    Máš nádherný blog :)

  2. V Babylonu jsem byla 4x a strašně moc bych tam chtěla zase jet, ale nevím, kdy se mi to poštěstí, protože 2x jsem tam byla na mistrovství ČR a 2x na mistráku světa, jenže teď, když už nesoutěžím, tak nemám příležitost tam jet…
    Nejlepší je ta XD kino! To úplně miluju! A IQ park byl taky super, je tam toho tolik že jsem to ani nestihla všechno projít a spíše jsem to musela jen proletět a to jsem tam byla několik hodin :D

  3. Babylon je opravdu krásnej :-) byla jsem tam sice před x lety, ale pořád si to pamatuju jakoby to bylo nedávno :-) když jsme se vrátili z aquaparku na pokoj nenapadlo nás nic jiného než si pustit tzv. horor bazén :-D v IQ parku jsme snad strávili skoro půlku dne :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.