RECENZE | Dermacol 16h Lip Colour

Hledáte perfektní produkt na rty, který by krásně barvil, nevysušoval a vydržel celý den? Stop hledání! Dermacol přišel s novinkou v podobě dlouhotrvající barvy na rty!

Letos v lednu uvedl Dermacol na trh novinku v podobě dlouhotrvajících barev na rty v devíti odstínech. Tyto barvy jsou dvoufázové a mají jednoduché plastové balení obsahující všechny potřebné informace. Jelikož jsou produkty dvoufázové, mají také oboustranné balení. Na jedné straně samotná barva, na druhé straně průhledná báze, která dodá lesk a pečuje o rty.

odstín č. 2

Oficiální popis

Nádherné intenzivní barvy vytváří dokonalý vzhled rtů po celý den nošení! Průlomová textura s vysokou pigmentací barvy na rty je rychleschnoucí a výborně kryje, nabízí výběr z nádherných devíti odstínů. Ultra lesk & jemná péče v krémové fázi díky obsahu přírodních vysoce kvalitních olejů, včelích vosků a vitamínu E zabraňuje vysušování a rty hydratuje, zvláčňuje, dodá jim svůdný lesk a plnost.

odstín č. 7

Aplikace

1. krok: naneste tenkou vrstvu barvu na rty a nechte zaschnout 1 minutu

2. krok: aplikujte na řádně zaschlou barevnou bázi.

Aplikace je velmi snadná. Barvy jsou úžasně pigmentované, proto stačí malá vrstva, po zaschnutí jsou matné a nijak nezalézají do vrásek. Druhá vrstva dodá jemný lesk, který ale po méně než dvou hodinách zmizí, takže rty jsou nakonec stejně matné. Výdrž je opravdu neskutečná. I přes jídlo a pití vydrží na rtech celý den. Večer už je samozřejmě o něco méně intenzivní a uprostřed rtů mírně setřená, ale nic extrémního a na první pohled viditelného. Odličování je logicky horší, při použití kvalitní micelárky nebo odličovacích ubrousků se barva dostat dolů dá.

Já těmto barvám na rty dávám 100 % a řadím je ke svým bezkonkurenčním favoritům. A co vy?

YOU MAY ALSO LIKE

8 comments

  1. Oba odstiny vypadaji krasne, kdybych narazila na nejakou akci, tak bych mozna nejakou vyzkousela :-) Jinak mas moc hezky tvar rtu :-) Ja je mam pomerne uzke, takze vyrazne odstiny na mne nevypadaji tolik hezky.

  2. Zrovna tento odstín se mi nelíbí, ale jak jsi psala, odstínů je na výběr více, takže se po nich určitě mrknu. Myslím, že Dermacol přišel s něčím revolučním, fakt se mi ten nápad líbí. Tu výdrž neskutečně obdivuju!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.