CURRENT TREND | Ruffle & Off-shoulder

Sexy, něžná, trendy a vůbec ne moc vyzývavá. Právě těmito výrazy by se dala popsat slečna či paní, která do svého outfitu zakombinuje trend, o kterém si povíme tentokrát – trend holých ramen, neboli off-shoulder, a volánů…

Trendy jsou to dva a dají se tedy nosit zvlášť, ale i dohromady, jak tomu bylo hodně letos v létě a nepochybně bude i dál. Off-shoulder topy, šaty nebo halenky působí samy o sobě žensky a vypadají dobře. Hubeným postavám velmi lichotí uplé střihy. Ty z nás, které by zase rády zakryly partie, se kterými nejsou spokojené, ocení volnější střihy, jakých je u tohoto trendu spousta a jsou k tomu jako stvořené.

A právě tím se dostáváme k volánům. Pokud zvolíte kousek s volánem v horní části, opticky vykouzlíte větší poprsí. Zároveň můžete zapomenout na starosti s podprsenkou, což je výhodou obzvlášť v horkých letních dnech. Když už jsme u těch podprsenek, pokud nějakou pod off-shoulder topy, tak jejich efekt nezkazí jedině podprsenka bez ramínek.


zdroj fotek: pinterest.com

Zpátky k volánům. Najdete je na již zmíněných topech, šatech a halenkách, ovšem také na plavkách nebo i kalhotách. Outfit s takovými kousky přitom nemusí být jen elegantní, jak by se mohlo zdát, vše záleží na vaší fantazii při kombinování. Jen právě u něj dejte pozor. Volány jsou dost výrazné samy o sobě, zvolte k nim tedy raději něco uplejšího jako například skinny jeany a zkuste se vyhnout výrazným doplňkům.

Už máte v šatníku nějaký off-shoulder kousek a co říkáte na volány?

YOU MAY ALSO LIKE

6 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.