SPRING/SUMMER WISHLIST

 1. Overal
 2. Nike Roshe Run
 3. The Carrie Diaries – Candace Bushnell
 4. Summer and The City – Candace Bushnell
 5. Top
 6. Denim shorts
 7. Swimsuit
 8. Slip on shoes

YOU MAY ALSO LIKE

7 comments

 1. Neber to špatně, ale přijde mi to jako odfláknutý článek :). Bez nějakého průvodního slova, prostě sem flákneš koláž a názvy v angličtině. Možná by to chtělo příště ten wishlist trochu více propracovat.

  1. Neberu si to špatně, ono se to nezdá, ale třeba i ta koláž hodinku a víc zabere :) Samozřejmě tohle není nic světoborného, ale nevidím důvod, proč by se tady jednou za pár měsíců nemohlo objevit něco takhle jednoduchého, navíc když vím podle statistik, že se na to čtenáři rádi podívají :)

 2. Moc se mi líbí overal i top :)
  Plavky mají krásný potisk.
  Tenisky jsem si nedávno koupila,
  ale jen neznačkové z Deichmannu.
  Knihu The Carrie Diaries mám jak
  v češtině, tak v angličtině.
  Neplánuji ji již číst podruhé,
  takže kdyby jsi o ni měla zájem,
  mohu ti ji výhodně přenechat ;-)

 3. Ten overal je super :) Nike mám aj ja a sú naozaj skvelé, veľmi sa mi páčia tie plavky, avšak mám radšej, keď je spodný diel jednofarebný :) Knižky vyzerajú zaujímavo

 4. Mně se strašně líbí ten top :)) viděla jsem ho ve spostu obchodech a přemýšlela jsem ze si taky nějaký zakoupim :) jinak tě nechci nějak odrazovat od roshe runů,naopak ti chci dobře poradit.. za ty peníze so radši kup nějaké kvalitnejsi boty :) věř mi.. roshe jsem měla a kvalita pěkně na prd.. ani ne po měsíci jsem je dávala na reklamaci,protože se mi začaly trhat,to samé kamarádce.
  Ale samozřejmě je to na tobe:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.