SPRING fashion trends 2015

Venku to tak možná nevypadá, jaro ale klepe na dveře a s ním přichází i nové módní trendy. Kromě extravagantních kousků, které by si běžně na ulici oblékl málokdo, se mezi letošními módními trendy pro jaro najdou i takové, které jsou běžně nositelné. A právě o takových top 15 trendech letošního jara bude dnešní článek!..

Weather outside is maybe still cold but spring is already coming. That means some new fashion trends are coming too. Except extravagant clothes which most of us probably won’t wear there are also some normally wearable. And this post is about that top 15 fashion trends 2015!..

Shirtdresses

Jeden ze starších trendů v novém podání. Návrháři prodloužili klasickou délku těchto šatů pod kolena, předělali tvar v pase, přidali rozparky apod. a nový módní trend je na světě!

One of the older trends but redesigned. Designers reimagined this classic shape with drop waists, double high slits, and more. and the new trend is here!

Yellow

Mezi barvy letošního jara patří jednoznačně žlutá. Od jantarové a kanárkové přes šafránovou a blatouchovou. Nikdo proto tento trend nemusí zavrhovat, protože svůj odstín si najde každý. Stačí jenom zjistit svůj podtón pleti a pátrat po odstínu, který k němu bude nejvíc sedět.

One of the spring colors this year is yellow. From amber and canary to saffron and marigold. That means nobody don’t have to say “not for me”. The trick is to find out your skin’s undertone and then find the best hue for you.

Gingham

Na podzim a v zimě to byly kostkované šály. Tento trend se drží dál, kostky jsou teď IN v drobnějším provedení a na čemkoliv. Je lito třeba šaty?

Gingham big scarf were IN in the fall and winter. This trend is still here and now it’s all about the tiny check. What about dress?

Black and White

Černá a bílá je zkrátka nesmrtelná kombinace, která z módy nevyjde snad nikdy. Co dělá tuhle nestárnoucí klasiku zajímavou tohle jaro, jsou nejrůznější textury, potisky a střihy.

Black and white is simply dateless that will probably trendy forever. What makes this chic classic interesting are various textures, patterns and silhouettes.

Culottes

Vypadá to, že trendy letošního jara se pořád vrací k roku loňskému. Dalším trendem je totiž “kalhotová sukně”. A hot bude kombinace se saky, skvěle padnoucími košilemi a podpatky.

It looks like spring trends are still sticking around in 2015. The next trend are culottes. And totally hot will be pairing it with blazers, tailored button-downs and heels.

Blue and White

Pokud je pro tebe kombinace černé a bílé moc nudná, můžeš zkusit modrou a bílou, což nejsou o nic méně IN barvy.

If black and white is too boring for you, you can try blue and white. These colors are trendy too.

Kimono-Style Trench Coats

Lehké vzdušné trench coaty s páskem na způsob kimona ovládly přehlídková mola. Jsou pohodlné, stylové a pro jaro jako dělané.

Lightweight airy trench coats with belt in kimono style were spotted all over the runways. They’re comfortable, stylish and just great for spring.

Head-to-Toe White

Od hlavy až k patě v bílé. Opět si můžeš vyhrát a vyřádit se v kombinování různých textur nebo i odstínů a vrstvení. Letos to zkrátka není o tom, kdy budeš bílou nosit, ale jak ji budeš nosit.

You can experiment again. Mixing textures, layering multiple pieces and shades is great, just use you imagination. This year it’s not about when you wear it, i’t about how you wear it.

Medium-Size Obi Belts

Širší pásek může skvěle podtrhnout postavu a ženské tvary. Je skvělým doplňkem a oživením outfitu a z těchto důvodů se řadí k nejlichotivějším trendům letošního jara.

Broader belt can be great for your figure. It’s a great accessory and vitalization for your outfit and that’s why it’s one of the most flattering spring trends.

Flats, Slides, and Sneakers

Pohodlné boty, kdo by to čekal! Nezáleží na tom, jestli upřednostňuješ tenisky nebo sandálky, v módě je jednoduše všechno, co je pohodlné a má plochou podrážku.

Comfortable shoes, say thank’s to the fashion gods! It doesn’t matter if you prefer sneakers or flats, this year is fashionable everything comfortable.

One-Shoulder Cuts

Šaty, topy a trička na jedno rameno jsou zpět. To znamená i zajímavé střihy a víš, že se říká, že právě ramena jsou prý jedna z nejvíc sexy částí ženského těla?

One-shoulder dresses, tops and T-shirts are back. That means also interesting cuts and do you know that shoulders are one of the most sexy parts of womens body?

Roomy Denim

Jedním z posledních trendů letošního jara jsou zkrácené obří džíny. Ale pozor, pokud nechceš vypadat jako v pytli, tak v kombinaci s úplnými topy.

One of the latest trends for this spring are cropped baggy jeans. But be careful, if you don’t want to look like a homeless, don’t forget to wear it with slim tops.

Polo-Style Shirts

Návrháři si tuto sezónu hrají se sportovnějšími styly. Připrav si uplé sportovní tričko s límečkem!

Designers are playing with sporty styles this season. Get ready your slim sporty T-shirt with collar!

Military Greens

Poslední barva letošního jara – všem dobře známá vojenská zelená. Přesně tahle by ti ve tvém šatníku rozhodně chybět neměla. Návrháři urazili dlouhou cestu a nejžhavějším odstín pro toto jaro je olivová.

The last color for this spring – well known military green. This is something what you shouldn’t miss in your wardrobe. Designers took the literal route and the hottest shade is olive.

The Fancy Apron

Zástěra, vážně? Ale ano. Nový trik ve vrstvení pro odvážnější dívky. Bez ohledu na to, jestli krátká nebo dlouhá sukně, přidej ji na svůj outfit a dodej mu dávku originality.

An apron, seriously? Yes. A new trick for more daring girls. It doesn’t matter, if short or long skirt, over a dress. Give your outfit a dose of originality.

YOU MAY ALSO LIKE

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.