RECENZE | Ziaja řada Manuka

V dnešním příspěvku bych vám ráda představila tři produkty kosmetické řady Ziaja z řady Manuka. Tato řada je určena pro problematickou, mastnou, normální a smíšenou pleť. Hlavní účinnou složkou je výtažek z listů Manuka. Má mít čistící, antibakteriální a normalizační vlastnosti, omezovat nadměrnou tvorbu kožního mazu, černých teček, ucpaných pórů a silného akné. Obsahuje také podpůrné aktivní složky glukonát zinku, kyselina oleanolová a sůl kyseliny hyaluronové. Ještě než začnu s recenzí na konkrétní produkty, chci moc poděkovat Ziaje za poskytnutí produktů!..

Prvním produktem je adstringentní tonikum určené na očištění pokožky a odstranění make-upu, které obsahuje stahující-normalizační glukonát zinku, exfoliační kyselinu mandlovou, hydratační kyselinu laktobionovou a zklidňující provitamín B5 (D-panthenol). Balení obsahuje 200 ml a stojí 109 korun. Nejdříve mě zarazilo dávkování pomocí rozprašovače, protože jsem měla pocit, že se produkt zbytečně rozprašuje do vzduchu a celkově je to u tonika neobvyklé, ale jde pouze o zvyk a v krajním případě se ta rozprašovač i odšroubovat. Okamžitě po otevření mě zaujala vůně, která se mi osobně strašně líbí, i když někomu by mohla vadit, jak už to u jakékoliv parfemace bývá. Popsala bych ji asi jako směs citrusů a takové té pudrové vůně, kterou mívají produkty pro děti, není nijak vtíravá a působí svěže. Tonikum je průhledné, nijak barvené. Co se jeho funkce týče, nenapadá mě nic, co bych mu vytkla. Pleť skvěle dočistí a zatáhne póry. K pleti je šetrné, zklidní ji, nijak nelepí a hlavně nevysušuje. Po vstřebání je pleť jemná na dotek. Za mě tento produkt rozhodně ano, doporučuji!

Dalším produktem řady Manuka a dnešní recenze je čistící peelingová pasta určená na hloubkové čistění, redukci nedokonalostí pleti a zabránění tvorbě černých teček obsahující stahující – normalizační zelený jíl a aktivní mycí báze. Balení obsahuje 100 ml a stojí 109 korun. Pasta je klasicky v tubě a vůně je úplně stejná jako u tonika. Konzistenci bych přirovnala třeba k zubní pastě, jen s malými modrými částečkami, kterých je docela dost (na fotce dole nejdou vidět, foťák mi je nějak nebral). Peeling je k pleti šetrný, nedráždí ji a po použití nezpůsobuje začervenání a vysušení, zároveň ji opravdu hloubkově čistí. Po dlouhodobějším používání jdou na pleti vidět výsledky – úbytek černých teček i pupínků a celkově zlepšení stavu pleti. Stejně jako u tonika mě žádné zápory tohoto produktu nenapadají a doporučuju!

Posledním produktem této recenze (řada Manuka obsahuje ještě další produkty) je čistící gel s kyselinou laktobionovou, alantoinem a provitamínem B5 (D-panthenol). Balení obsahuje 200 ml a cena je 119 korun. Konzistence je stejná jako u jakéhokoliv jiného čistícího gelu. Gel je průhledný a dávkuje se klasickou pumpičkou, přičemž jedna dávka je akorátní množství na celý obličej. Vůně se od ostatních produktů řady Manuka neliší. Gel používám na odličování každý den. Pleť skvěle zbaví veškerého makeupu, zároveň ji i díky tomu, že neobsahuje mýdlo, nevysušuje. Zanechává pleť úžasně jemnou a příjemnou na dotek a připravenou na další péči. Opět doporučuju, jsem s produktem moc spokojená!

Celkově mě tato řada velmi zaujala a potěšila. Všechny produkty mi moc vyhovují. Po dlouhodobějším používání pozoruji na mé pleti změny k lepšímu – méně černých teček a pupínků, úbytek tvorby kožního mazu a tím pádem i ucpaných pórů. Pokud hledáte něco na problematickou pleť, tak určitě tuto řadu vyzkoušejte.

YOU MAY ALSO LIKE

3 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.