RECENZE | MOJE řasenka Extra

O kosmetické značce s názvem MOJE už tady na blogu byla řeč v červnu loňského roku, kdy jsem psala recenzi na několik jejich produktů. Dnes se na tuto českou kosmetiku zaměříme znovu. Jejich nabídka se totiž stále rozšiřuje a rozrostla se o dvě nové řasenky. Na jednu z nich se dnes zaměříme a já tímto děkuji PR zastoupení značky, že mi poskytli produkt k vyzkoušení!..

Pokud jste moji minulou recenzi četli, víte, že jsem byla s produkty moc spokojená a značku MOJE mám ráda. Proto jsem před použitím tohoto produktu měla už určitá očekávání.

K obalu se moc vyjadřovat nechci a není ani potřeba se o něm nějak rozepisovat. Je přesně ve stylu, v jakém jsou všechny produkty této značky. Po vzhledové stránce mě nenadchnul, na druhou stranu funkčně bez problému a to je důležitější.

Kartáček je jedním z důvodů, proč jsem si řasenku k vyzkoušení vybrala. Je umělý, s kratšími štětinami na jedné straně a delšími na druhé. Absolutně nemám, co bych mu vytkla. Nabírá rovnoměrné množství barvy, vůbec neslepuje a skvěle se s ním manipuluje. Řasám dodá objem, hezky je natočí a prodlouží. Navíc se dá i vrstvit, přičemž řasy vypadají pořád přirozeně a nejsou slepené. Jediné, co se mi na výsledném efektu nelíbí, je to, že řasy jsou sice zvýrazněné a vypadají skvěle, ale oproti jiným řasenkám jsou zvýrazněné o trochu méně.

Řasenku už používám delší dobu. Hned po nanesení rychle zasychá, takže se neobtiskuje. Během dne neopadává pod oči a opravdu vydrží. Zvládla se mnou dokonce déšť.

Když to nakonec shrnu, tak za mě jednoznačně ano! Řasenka stojí 79 korun (se slevou 30%, která na ni je momentálně na e-shopu MOJE, 55 korun) a vzhledem k tomu, že jsem na ní shledala jen dvě drobné chybičky, můžu říct, že se koupě jednoznačně vyplatí. Doporučuju!

YOU MAY ALSO LIKE

3 comments

  1. O značce “Moje” slyším poprvé, určitě to omrknu, ale připadá mi, že vlasy prodlužuje hrozně nerovnoměrně (jedna krátká,druhá dlouhá, další krátká potom střední a zase dlouhá ….)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.