RECENZE | Makeup Revolution London Iconic 2

Jsem moc ráda, že vám mohu představit paletku Iconic 2 kosmetické značky Makeup Revolution London. Tato značka u nás zažila boom na podzim loňského roku, kdy se k nám dostala. Já chci za poskytnutí paletky k recenzi moc poděkovat e-shopu elnino.cz. Bez zbytečného zdržování, pojďme na samotnou recenzi, protože věřím, že to je to, co vás zajímá!..

Pokud se alespoň trochu orientujete v kosmetickém světě, možná jste si už všimli, že paletka se řadí k těm, které obsahují hodně podobné odstíny jako slavná Naked 2 od Urban Decay. Nicméně balení je kompletně jiné, na rozdíl od Naked 2 je Iconic 2 z plastu, který je zepředu navíc průhledný, takže jdou všechny stíny vidět. Neřekla bych, že je balení nějak extra bytelné a obávám se, že pád na zem z větší výšky by nepřežila. Asi bych se s ní trochu bála i cestovat. Viděla jsem ale i horší balení, takže toto řadím spíš k průměru. Součástí balení je také oboustranný aplikátor na stíny, ke kterému vám nic neřeknu, protože používám štětce. Každopádně tam je, takže v případě nouze taky možnost.

Teď už k samotným stínům. Je jich celkem dvanáct, z toho jsou tři matné (první, pátý a poslední) a ostatní jsou se shimmerem. Pigmentace je u všech stínů skvělá, i když jsem od paletky čekala dost, překvapila mě. Matné stíny lehce práší, ale není to nic závratného. Ostatní stíny nepráší vůbec. Se všemi se skvěle pracuje, krásně se blendí. Co je hodně podstatné – opravdu vydrží. Mám docela mastná víčka, ale i bez báze mi vydrží celý den.

Celkově paletku hodnotím jednoznačně kladně. Cena se pohybuje okolo 200 korun, což je za paletku této kvality super. Seženete ji jak na zmíněném e-shopu elnino.cz, tak na oficiálních stránkách Makeup Revolution a různých jiných e-shopech.

YOU MAY ALSO LIKE

9 comments

  1. Pekna recenze :) Ja si od teto znacky planuji poridit paletku Iconic 3 ale tato ma taky moc pekne odstiny a souhlasim, ze cena je taky super :) Na horach si to uzij a vrat se cela! :D :)

  2. Já mám doma asi 14 dní velki podobné barvy, ale jdou od bílé-krémové-hnědé po tm. failovou a jsou všechny matné. Moc se těším až je vyzkouším =)

  3. Už dlohou chci nějakou jejich paletku vyzkoušet, ale asi bych využila více těch matných stínů :/ Ale jinak se mi moc líbí – hezké odstíny v ní jsou a taky se mi líbí to balení :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.