CURRENT WISHLIST

  1. Remington S8590 Keratin Therapy Pro // Není tomu ještě ani čtvrt roku, co jsem si začala po dlouhé době opět pravidelně žehlit vlasy. Jako naschvál se mi nedlouho poté moje žehlička na vlasy pokazila. Vzhledem k tomu, že ji mám už pár let, rozhodla jsem se, že nějaké opravy nemají smysl a rovnou si pořídím novou. Vybrala jsem jednu z nejnovějších od firmy Remington a na mém wishlistu je teď jednoznačně číslo jedna.
  2. Bioaquanol U&H // Několik let mě trápí, jak pomalu mi rostou vlasy. Možná je to částečně jen můj pocit daný tím, že mám přírodně vlasy poměrně hodně vlnité, a tak na nich prodlužování není tak patrné jako u vlasů rovných. Každopádně už asi rok přemýšlím na tím, že bych si pořídila nějaké vitamíny, které by vlasy jak vyživily, tak hlavně zrychlily jejich růst. Nedávno jsem na internetu četla diskuzi právě na toto téma a narazila jsem na dva čistě přírodní produkty, které by udájně měly být hodně účinné. Našla jsem si také recenzi, která byla velmi pozitivní a rozhodla se, že za zkoušku, vzhledem k také velmi příznivé ceně oproti většině vitamínů na vlasy, téměř nic nedám.
  3. Pretty Little Liars 15&16 – Sara Shepard // Pokud můj blog sledujete, je dost možné, že víte o tom, že už více než tři roky sleduji seriál Pretty Little Liars a zároveň také postupně čtu jeho knižní předlohu od Sary Shepard. Nyní dočítám třináctý díl, během příštího týdne bych ráda zvládla i díl čtrnáctý a na podzim si plánuji koupit poslední dva díly série a také je přečíst. Nutno podotknout, že seriál a knihy se shodují hlavně zezačátku, poté se příběhy začínají rozcházet, až jsou vlastně úplně jiné, a tak pořád neznám konec ani jednoho.
  4. Bomber jacket // Trendy, co se módy týče, sice sleduji, nejsem ale typ člověka, který by na nich vysloveně ujížděl a vše, co je zrovna “in”, musel bezpodmínečně mít. Snažím se pořád si držet svůj styl. Trend tzv. “bomberů” mě ale opravdu zaujal a jeden bych si na podzim ráda pořídila.
  5. Black high heeled sandals // Svou posedlost botami jsem už tady na blogu nepochybně zmiňovala. Momentálně jsem ve fázi, kdy mě přešlo vybírání tenisek a zaměřuji se spíš na elegantní kousky, jako jsou tyto krásné sandálky na podpatku. Protože už teď vím, že mě čeká spousta příležitostí je unosit, doufám, že mi v mém botníku brzy přibydou.
  6. Happy Plugs earbud // Můj věčný problém se sluchátky se opět stal aktuálním. Loni o Vánocích jsem plánovala koupit si sluchátka od Happy Plugs, protože mi už pár měsíců pořádně nefungovaly sluchátka k iPodu, které jsem do té doby používala. Můj problém se ale nakonec vyřešil koupí nového telefonu. Po tři čtvrtě roku začínají zlobit i mé sluchátka k iPhonu, což mě hrozně mrzí a štve zároveň, ale nedá se nic dělat. Happy Plugs sluchátka bych si tedy ráda nadělila k letošním Vánocům, a protože tím už myslím opravdu hodně dopředu, uzavírám tento wishlist.

YOU MAY ALSO LIKE

2 comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.