CURRENT TREND | White Boots

Bílé kozačky aka něco, co nepatří nikam jinam než do toho nejhlubšího módního pekla. Taky jste celý život zastávali tento postoj? Tak na něj hodně rychle zapomeňte. Pokud už jste tak ovšem neučinili díky této zimě, kdy jako by se s bílými botami roztrhl pytel. Této “mánii” totiž určitě nebude konec ani letos na jaře…

Bílé kožené boty jsou absolutním hitem uplynulé sezóny, a to ve všemožných provedeních. Módní blogerky i další milovnice módy hojně propadaly botám ve stylu chelsea boots, jen o něco zvýšeným a v bílé barvě. Šlápnout vedle se dalo jen těžko s bílým botami na platformě a se šněrováním. Svou chvíli slávy, byť by to ještě poměrně nedávno snad nikoho ani nenapadlo, zažily bílé kozačky, ať už s podpatkem, či bez, a holínky. Teplejší počasí přicházející s jarem už spoustě z těchto modelů nepřeje, z módy ovšem samozřejmě nevycházejí ani bílé tenisky, které si dávno vydobyly svou pevnou pozici nadčasového trendy kousku.

Faktem je, že bílá barva sama o sobě evokuje minimalismus a eleganci. V šatníku či botníku dokáže při kombinování posloužit stejně dobře jako černá, takže ji lze směle označit jako univerzální, a k tomu všemu je také nadčasová.

Bílé boty můžete zařadit snad do každého outfitu napříč všemi styly. Ať už si plánujete obléct romantické letní šaty, džínové šortky, oversized sáčko, mom nebo boyfriend jeans, trenčkot nebo koženou bundičku, s bílými botami rozhodně nešlápnete vedle. Ve světě zahraničních celebrit to dávno zjistily například modelky Kelly Brook a Irina Shayk nebo herečka Amanda Holden.

zdroj fotek: pinterest.com

Dobrou zprávou pro všechny, kteří se do tohoto trendu na první pohled zamilovali, nebo mu chtějí dát alespoň šanci, bylo a je to, že si jej mohou pořídit prakticky kdekoliv – vzhledem k nevyzpytatelným protiepidemickým opatřením tedy spíše kdekoliv na e-shopu než v kamenné prodejně, samozřejmě. Nezáleží na tom, jestli je váš oblíbený internetový obchod About You, CCC, SneakerStudioDeichmannZOOT, eobuvFootshop, Bibloo nebo kupříkladu VEMZU.

Jsou pro vás pořád bílé kozačky něco, co patří do módního pekla, nebo jste na ně během uplynulé sezóny změnili názor?

YOU MAY ALSO LIKE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.