CURRENT TREND | Cargo

Pamatujete si éru kapsáčů? Je nejvyšší čas vám oznámit, že právě tenhle typ kalhot je zpět. Jen už se jim neříká kapsáče, ale cargo a jejich střih také ve většině případů nezůstal beze změny. Žádné úšklebky či posměšky nejsou na místě, tohle je jeden z nejžhavějších trendů letošního podzimu…

Kapsáče mají za sebou několik vzestupů a pádů. Do paměti nás všech se asi nejvíce zapsaly svou neforemností. Neforemnosti ale odzvonilo, nynější střihy jsou volnější v oblasti boků a zúžené u kotníků, čímž lichotí spoustě typů postav. Pokud vás trápí širší boky, vyvarujte se umístění kapes právě na nich, jinak se ale tohoto kousku nemusíte vůbec bát, naopak. Navíc nelze nezmínit pohodlnost, která je pro spoustu lidí nepochybně naprosto klíčovým faktorem v oblékání a cargo kalhoty ji mohou zaručit.

Cargo vám jen velice stěží nebudou okamžitě evokovat vojenský styl. Jejich typickými barvami jsou khaki, hnědá nebo béžová, méně pak bílá, šedá nebo černá. Jestliže neplánujete zvolit obvyklý materiál, máte možnost sáhnout po kůži i kožence. A pokud vám jednobarevnost nestačí, vyhledejte různé vzory, tato varianta je také k mání.

Všichni, kdo milujete hrát si s kombinováním, zbystřete a radujte se. Samy o sobě jsou cargo kalhoty dost ležérním prvkem. Ten samozřejmě můžete snadno doplnit jednoduchým tílkem či mikinou a teniskami, čímž jejich efekt jen podpoříte. Hitem aktuální sezóny je ale kombinování s elegantními kousky jako například saténovými tílky, saky, svetry, halenkami a podpatky, což těmto kalhotám dodá úplně jiný rozměr.

zdroj fotek: pinterest.com

Právě jste se zamilovali? Vaše cargo kalhoty na vás mohou čekat v Reserved, na AboutYou, ZOOTu, Answear nebo ASOSu. Kdybyste se chtěli vyhnout řetězcům a konfekci, po cargo kalhotách se poohlédněte u módní návrhářky Ivany Mentlové. A jestliže vám jsou kalhoty málo, určitě vás potěší informace, že cargo trend poznamenal i sukně, kraťasy či overaly. Stačí si jen vybrat!

Už máte ve skříni nějaký svůj cargo kousek? A pamatujete si éru kapsáčů?

YOU MAY ALSO LIKE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.