CROATIA | Drvenik (2014)

Dneska přidávám slíbený článek s fotkama z Chorvatska. Konkrétně jsme byli v Drveniku, což je kousek od Makarske. Je to teda to samé místo, kde jsme byli loni… Je to tam fakt krásný! Jako zázrakem nám vyšlo úžasné počasí, protože celé léto se tam střídalo počasí tak, že třeba dva dny bylo hnusně, pak zase dva dny hezky a tak, takže jsem byla moc ráda, že my jsme měli celý týden pěkně!

Nevím proč, ale líbilo se mi tam ještě víc než loni. Je pravda, že tím, že jsme tam byli o čtrnáct dní později oproti loňsku, tam bylo o dost víc lidí, protože to tam tak v srpnu bývá. Mám odtamtud spoustu zážitků, stálo to za to!

Určitě mi v komentářích napište, kde jsme byli o prázdninách vy nebo jak jste je strávili! :)

YOU MAY ALSO LIKE

6 comments

  1. Skvělý článek samosebou.Ale mám otázečku :) Před chvíli mi na blog přišel “hejtík” že mám stejné “jméno” jako máš ty …by deni já mám …by Danielle problém je v tom,že tohle mám už dlouho po tom co jsem tě objevila.A ptám se jestli ti to nějak vadí.Ale říkám,že když jsem si to tam psala o tvém blogu jsem nevěděla nic. :))

    1. Asi mě nepřestane překvapovat, čeho všeho si lidi všímají. Ty jo, tisíckrát radši bych byla, kdyby se takové věci řešily rovnou se mnou, proč mají všichni potřebu hned urážet a hejtovat… Hele, já osobně bych to neřešila, nijak mi to nevadí, nepamatuju si, že bych na tvém blogu někdy byla a i kdyby jo, tak si toho stejně asi nevšimnu. Je to sice hodně zvláštní a zajímavá náhoda, ale svět se nezboří a já mám důležitější věci na práci, než se zabývat prkotinami a nesmysly:) Jinak díky za pochvalu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.