RECENZE: Lirene fyziologický micelární čistící gel 3v1

Kterou z nás by bavilo každodenní odličování. Značka Lirene slibuje ulehčení této neoblíbené činnosti díky čistícímu gelu 3v1, a tak by ti na kompletní odlíčení měl stačit jen jeden produkt. Opravdu to funguje?

Když se jedná o odličování, mnohé z nás raději zainvestují do něčeho dražšího. Je to kvůli tomu, že máme zafixováno, že co je dražší, bývá kvalitnější a tudíž účinnější a spolehlivější, než to levnější. Co si budeme povídat, ono to tak většinou také je, i když samozřejmě existují výjimky. Kosmetická značka Lirene patří k těm levnější, díky tomu bývá často podceňována. Otázkou je, jestli právem.

Je tomu něco málo přes rok, co tato značka přišla na trh s novinkou. Tou byl fyziologický micelární čistící gel 3v1 vhodný pro normální, suchou, citlivou pleť i oční okolí a navíc bez obsahu mýdla.

3v1:

  • čistí pleť a odstraňuje make-up
  • chrání přirozené pH pleti
  • zjemňuje a hydratuje

Jako plus tohoto výrobku shledávám už jen samotný obal. Je z kvalitního plastu, tudíž odolný. Aplikátor je ve formě pumpičky, která dávkuje množství akorát na jedno použití. Po otočení se dá navíc zajistit, aby gel z lahvičky nevytékal.

Co se složení týče, tak produkt obsahuje například mangový vosk (zjemňuje a hydratuje) a D-panthenol (mírní podráždění a vyhlazuje). Jak už jsem psala, neobsahuje mýdlo, díky čemuž pleť nevysušuje.

Aplikovat se dá gel dvěma způsoby. Buď namokro, nebo nasucho pomocí vatového tampónku, přičemž obě metody jsou stejně účinné. Konzistencí je spíše tekutý, jemný, lehký a nepění. Voní slabě a nevtíravě.

Celý článek zde!

YOU MAY ALSO LIKE