RECENZE | Kosmetika MOJE

Dneska jsem si pro vás připravila recenzi na některé produkty české kosmetické značky MOJE. Tato značka je na trhu poměrně nová, byla založena v roce 2013 a nabízí kosmetiku za skvělé ceny. Na různých beauty blozích o ní bylo v poslední době docela dost slyšet. I já jsem dostala možnost si pár produktů vyzkoušet, přišlo mi několik produktů, jak na nehty, tak na tvář, oči a rty, takže jsem měla možnost tuto značku posoudit celkově, za což samozřejmě zástupcům této značky moc děkuji a přejdu rovnou k samotné recenzi!…

První produkt, který jsem vyzkoušela, byla řasenka, konkrétně ta s názvem Maxi. Hned potom, co jsem jí poprvé otevřela, mě zaujal kartáček. Je umělý, zužuje se a má opravdu krátké štětiny. Naštěstí pro mě, je ideální na hustší řasy, které já mám. Absolutně vůbec totiž neslepuje, řasy skvěle prodlouží, zvýrazní a vydrží celý den, vůbec mi neopadává pod oči. Řasenka pro mě byla obrovským překvapením a troufám si říct, že je nejlepší, jakou jsem kdy měla. Navíc stojí úplně směšnou cenu – 80 korun.

Další produkt, který jsem zkoušela je balzám na rty. Je to bio balzám a má rty vyživovat, hydratovat a regenerovat. Opět jsem byla příjemně překvapená. Balzám je vážně skvělý, svůj účel plní stoprocentně. Krásně voní, vůně mi strašně něco připomíná, ale nedokážu přijít na to, co. Jediné, co mi vadí, ale je to čistě můj problém, je jeho barva. Je docela světle růžový a perleťový, což mi nesluší, a tak ho používám jen večer před spaním, jinak ale maximální spokojenost. Cena je zase vzhledem ke kvalitě úžasná – 40 korun.

Krásné trio očních stínů k recenzi mě potěšilo. Barvy jsou krásné, pigmentace není úplně stoprocentní, ale mně docela vyhovuje. Mají být hedvábné, to bych úplně neřekla, nečekejte žádnou máslovitou texturu. Jinak jsem se stíny vlastně spokojená, dobře se s nimi pracuje, dají se skvěle rozblendit. Výdrž mě překvapila, stíny mi vydrží bez problémů osm hodin, dýl jsem je na sobě nikdy neměla. Stojí 50 korun.

Produkt, který používám, stejně jako řasenku a balzám, denně a nesmírně jsem si ho oblíbila je kompaktní pudr. Přišel mi odstín 03, bála jsem se, že na mě bude moc tmavý, ale úžasně mi sedl. Je na moji pleť jako dělaný. Potěšilo mě, že je jemně namletý, takže je příjemný a přijde mi, že pleť i sjednotí a vypadá přirozeně. Úžasně fixuje makeup i korektor a prodlužuje jejich výdrž, o tom, že pleť zmatní a dlouho výdrží nemůže být pochyb. Nakonec ještě zhodnotím balení, které určitě není odfláknuté, protože je fakt bytelné, pudr mi jednou spadl na podlahu z cca metru a půl a nic se mu nestalo. Jediné, co nechápu, je, že se na zadní straně obalu píše, že je transparentní, což je nesmysl. Zase dodám cenu – 80 korun.

Na první pohled jsem i říkala, že pískový lak na nehty nebude úplně mým šálkem kávy. Přece jenom mám radši obyčejné laky bez jakýchkoliv efektů. Po tom, co jsem si ho dala na nehty, jsem se do něj ale okamžitě zamilovala. Skvěle se nanáší, štěteček je super, rychle a dobře zasychá. Bohužel mě zklamala výdrž, po 24 hodinách se mi lak začal trochu odlupovat. Další, co mě trochu mrzí, je, že laku není moc, v lahvičce je jen 5,5 ml. Cena je 50 korun.

Tužku na oči jsem přenechala na testování hlavně mamce, protože ji používá každý den. Má být dlouhotrvající s vitamínem E. Je krásně měkká, dobře se s ní pracuje a na očích vypadá skvěle. Pigmentace je víc než super, vůbec si nemůžu stěžovat. Vydrží mi celý den, i když tak za dvanáct hodin je už trošku rozmazaná. Cena je 40 korun.

Už jste slyšeli o kosmetické značce MOJE, zkoušeli jste od ní něco, případně, který z produktů vás zaujal? Nezapomeňte se podělit v komentářích!

YOU MAY ALSO LIKE

7 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.