RECENZE: Dermacol Mega Lashes Waterproof mascara

Na začátku léta představila kosmetická firma Dermacol nový produkt. Jedná se o voděodolnou řasenku s názvem “Mega Lashes Waterproof”. Já jsem dostala možnost ji vyzkoušet, a tak se dnes společně podíváme, jak v mém testování obstála…

Co řasenka slibuje?

Dodá řasám super objem a plnost s panoramatickým efektem, nádherně je vykreslí a rozčeše. Extra voděodolná a dlouhotrvající a perfektně přilnavá krémová textura obalí řasu po řase, perfektně přilne, je vysoce odolná proti vodě, vlhkosti a slzám. Dodávají jim hustotu a fixují je na dlouhé hodiny intenzivní černé pigmenty dodávají řasám výraznou barvu. Neslepuje řasy a nevytváří žmolky.

Jaké jsou mé dojmy?

Před prvním vyzkoušením jsem od řasenky nic moc nečekala a byla jsem k ní spíše skeptická. Důvodem bylo to, že jsem nikdy neměla s voděodolnými řasenkami dobré zkušenosti. Navíc mi vyhovují menší umělé kartáčky a kartáček této řasenky je přesný opak. Jediné, co se mi zalíbilo, byl obal, tím se mi Dermacol celkem trefil do vkusu. Po prvním vyzkoušení jsem byla zklamaná. Řasy jsem měla slepené a vůbec se mi nelíbila konzistence barvy, která poměrně pomalu zasychala. Slepení řas se po pár použitích zlepšilo, je docela možné, že jsem se s kartáčkem naučila lépe pracovat, s konzistencí ale nic nezmůžu. Na druhou stranu mě příjemně překvapilo a potěšilo to, jak jsem měla řasy prodloužené a zvýrazněné. Co se týče výdrže, opět mě čekalo zklamání. Po pár hodinách se mi začala řasenka rozmazávat, což netoleruji u žádné řasenky, natož té, která má být voděodolná. Poslední malé plus u mě má řasenka ale za to, že proti slzám obstála skvěle. Musím ještě zmínit odličování, protože to je příšerné. Myslím, že jsem ještě nevyzkoušela řasenku, která by šla dolů hůř.

Jak si řasenka vedla celkově?

Po téměř měsíci používání bohužel musím říct, že bych si produkt nekoupila. Ačkoliv jsem shledala kladné stránky, zápory vedou. Kdybyste se přece jen rozhodli produkt vyzkoušet, seženete ho v každé drogérii. Balení má 12,5 ml, stojí 249 korun a cena dle mého názoru vůbec neodpovídá kvalitě.

YOU MAY ALSO LIKE

7 komentářů

  1. Ty jo, obalově vypadá fakt super, ale nevím jestli bych zkousla už jen poprvé, že slepuje. Moc by se mi ji pak používat asi nechtělo. Podobný problém mám s řasenkou od nyc 24 hours city proof, ale furt si říkám že stála kolem šedesáti korun tak to s ní docvakám než vyschne, nebo se s ní něco nekontrolovatelně stane, hehe.

  2. Tak túto riasenku mám doma a je naozaj bohovská. :D Ruky by som dolámala, ak by mi na ňu niekto siahol :D Ale nie ….. No je to riasenka, ktorá mi naozaj sadla :)

  3. Jen co vidím její kartáček, tak poznám, že tohle není nic pro mě.. :D a po svých zkušenostech bych do voděodolné řasenky neinvestovala, stejně většina ani trochu vody nepřežije…xD

  4. Tak pod tenhle článek se snad podepíšu. Řasenka hrůza – slepuje řasy a je voděodolná jen v případě, že nepřijde do styku s vodou. Včera jsem jí zkusila, když jsme šli do bazénu a po chvíli, kdy mi dva malí kluci se slovy: “Teto, teto, koukej, koukej!” ukazovali všechny skoky do vody a odrážení, kotrmelce a další věci, po kterých jsem byla víc mokrá než oni, ale navíc jsem měla oči jako panda. Za mě teda opravdu ne.. :/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.