RECENZE: Dermacol Mega Lashes Express Volume

Hledáš řasenku, která by tvé řasy prodloužila a zároveň jim dodala mimořádný objem? Přesně to slibuje řasenka z řady Mega Lashes od Dermacolu, tak ji pojďme společně otestovat!

Dermacol řada řasenek s názvem Mega Lashes zaujme na první pohled především díky svým obalům, které jsou lesklé, sladěné do dvou barev a působí až luxusním dojmem. Konkrétně tato řasenka s názvem Express Volume je celá leskle růžová s potiskem ve zlaté. Obal jako takový je z plastu, má 12,5 ml, a jelikož se nijak neloupe a funguje přesně tak, jak má, řekla bych, že je také kvalitní.

Co se týče kartáčku, od ostatních řasenek z této řady se liší. Je totiž mírně zahnutý. Já osobně takovéto kartáčky nemám moc v oblibě, nikdy mi u žádné řasenky nepřišlo, že by mělo zakřivení kartáčku nějaký efekt, nicméně toto je výjimka a ergonomický tvar kartáčku opravdu má své opodstatnění.

Jednou z věcí, která není až tak důležitá, je vůně řasenky. Když si k ní totiž přičichneš, ucítíš příjemnou krémovou vůni. Brala bych to jako malé plus, které je ve finále ale celkem nepodstatné.

Podle oficiálního popisu má být textura řasenky krémová na bázi vosků a polymerů, měla by obalit řasu po řase, řasy nádherně vykreslit a rozčesat. To bych řekla, že odpovídá a s výsledným vzhledem řas jsem moc spokojená.

Celý článek zde!

YOU MAY ALSO LIKE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.