RECENZE: Bio Aroma pleťové tonikum

V dnešním příspěvku bych vám ráda představila a zrecenzovala produkt kosmetiky Bio Aroma. Jelikož se jedná o poměrně neznámou kosmetiku, nejdříve vám přiblížím samotnou značku. Bio Aroma je rodinná firma z Kréty vyrábějící 100% přírodní kosmetiku (bez konzervantů, chemických látek a vody). Produkty obsahují vzácné esenciální oleje a výtažky z bylin a nejsou testovány na zvířatech….

Přesouvám se k samotnému produktu, kterým je pleťové tonikum obsahující výtažky růže (hydratuje, harmonizuje, zpevňuje pleť), růžovou vodu, diktamos (regeneruje, vyhlazuje, hojí projevy akné) a tea tree olej (antiseptické, antibakteriální účinky). Tonikum je určené na suchou pleť a pleť s akné. Použít se dá k dočištění pleti pomocí vatového tamponku, okamžitému osvěžení pleti i přes make-up, jako podklad pod krém nebo olej (nastříkáme na vyčištěnou pleť), k míchání s pleťovými maskami a krémy a k fixaci make-upu. Výsledkem používání tonika má být pleť hebká jako samet.

Já osobně tonikum používám nejčastěji večer po odlíčení k dočištění obličeje pomocí vatového tamponku. Za sebe vyzdvihuji praktický, odolný a lehký plastový obal, i rozprašovač je skvělý. Důležitá je pro mě také vůně produktu. Ta je poměrně výrazná, největší roli hrají nejspíše růže a v kombinaci s ostatními ingrediencemi tvoří zajímavou kombinaci. Po aplikaci dělá tonikum přesně to, co má a slibuje. Po dlouhodobějším používání na své pleti pozoruji změny k lepšímu a produkt celkově si nemohu vynachválit. Neshledala jsem nic negativního. Troufám si říct, že je to nejlepší tonikum, jaké jsem zkusila. 100 ml produktu seženete za přibližně 230 korun.

Celý článek zde!

YOU MAY ALSO LIKE