Připrav se na nový školní rok už teď!

Patříš mezi zmatkáře, co všechno nechávají na poslední chvíli a potom neví, kam dřív skočit? Nebo jsi naopak pečlivá a připravená na nový školní rok pomalu začátkem prázdnin? Ať tak či tak následující tipy by se ti rozhodně mohly hodit!

  • 1. Ukliď si!

Minulý školní rok byl dlouhý a za tu dobu se ti doba určitě nahromadila spousta věcí. Staré sešity, písemky, v horších případech i svačiny! To všechno si roztřiď, věci, které by se ti mohly ještě hodit, jako jsou některé sešity, písemky, psací potřeby nebo cokoliv jiného, si určitě schovej, se vším ostatním nekompromisně pryč!

  • 2. Udělej si seznam!

Když už budeš mít všechno pěkně roztříděné, získáš přehled o tom, co máš a co naopak nemáš. Je jasné, že budeš muset taky vyrazit na nákupy a dokoupit všechno, co ti chybí. Pro lepší přehled si udělej seznam, abys na nic nezapomněl/a a uvidíš, že to pak bude hračka!

  • 3. Zopakuj si látku!

Jasně, nikdo se nechce o prázdninách šprtat a to po tobě ani nikdo nechce. Vždycky je ale nejdůležitější první dojem, a tak si před každou první hodinou jakéhokoliv předmětu přečti, co jste brali posledně nebo to, co se ti o prázdninách vykouřilo z hlavy, uvidíš, že pak budeš mít napůl vyhráno!

Čekal/a jsi, že toho bude víc? Ani náhodou! Tohle ti úplně stačí a návrat do školy pro tebe bude hračka!

YOU MAY ALSO LIKE

5 komentářů

  1. Na mém blogu jsem rozjela projekt Litteras. Přidej se a získej nové přátele na dopisování. . .

    Ono de spíš o to se zařadit zpět do toho frmolu

  2. No ja idem do prvého ročníka na štvorročnom gymnáziu, kde je prvý dojem veľmi dôležitý, pretože ako sa zapíšem, tak pôjdem celé štyri roky. Navyše ma hneď prvé dni čakajú vstupné testy z jazykov a ja sa nechcem dostať do tej horšej, preto teraz poctivo sedím nad nepravidelnými slovesami z nemčiny a chystám sa na angličtinu. Inak pekné rady :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.