NEW IN | Winter & Spring 2016

Nedávno mě hodně překvapilo zjištění, že poslední “new in” článek se tady objevil na podzim i přesto, že se jedná o nejvíc čtené články. Shrnout do jednoho článku všechny věci za tu dobu je nemožné, a tak jsem se rozhodla, že vyberu to, co je podle mě nejzajímavější. Tentokrát půjde pouze o oblečení, boty a doplňky, protože kosmetiku a knížky určitě budete mít možnost vidět v některých dalších článcích.

Rozhodla jsem se začít dvěma věcmi, ze kterých jsem měla velkou radost, protože jsem si je po dlouhé době mohla odškrtnout ze svého wishlistu. Během nakupování s mojí kamarádkou jsme zašly do Tally Weijl, kde jsem objevila krásný černý bralet. Kolik mě stál už si přesně nepamatuji, ale tuším, že to bylo okolo 300 korun. Miluju na něm, jak se dá kombinovat se spoustou věcí, obzvlášť teď v létě, kdy je na něj ideální počasí. Druhou věcí je černobílý top z H&M. Top podobného střihu jsem si chtěla pořídit snad dva roky. Letos jsem už od začátku jara obcházela obchody, a ačkoliv tam podobné topy byly, nechtělo se mi za ně dávat téměř 400 korun. I proto jsem z tohoto měla takovou radost, když jsem jej minulý týden v H&M našla ve slevě za 200 korun.

Mým věčným problémem jsou džíny. Málokdy totiž najdu nějaké, které opravdu vydrží. Špatnou zkušenost mám třeba s džínami z Tally Weijl. Doma mám dvoje, oboje jsem si koupila o velikost větší, než mám normálně, protože v obchodě mi seděly. Oboje mám teď velké, protože se po vyprání vytáhly, tím pádem teď lituji, že jsem si nekoupila svou obvyklou velikost. Obchod, ve kterém jsem s žádnými džínami ještě nespokojená nebyla, je například H&M. Tam jsem ve slevách na jedny džíny narazila. Jsou úplně jednoduché, high waisted a stály jen 300 korun. Druhým obchodem, ze kterého mi džíny většinou vydrží, je paradoxně New Yorker. Přestože o kvalitě u většiny věcí odtamtud docela pochybuji, džíny mají dobré. Tyhle mi skvělé sedí a stály myslím 400 korun. Z New Yorkeru a za stejnou cenu mám taky světlé džínové kraťasy. Nějaké takové jednoduché jsem sháněla už dlouho.

Mezi obchody, do kterých skoro nechodím, protože se mi tam nikdy nic nelíbí, patří C&A. Nedávno jsem tam ale našla jeden skvělý cardigan. Stál mě asi 250 korun, je to takový univerzální kousek a nosím ho teď strašně ráda. Před nějakou dobou mě oslovil e-shop Blancheporte, jestli bych si u nich nechtěla něco vybrat. Zaujalo mě tam pár věcí, mezi kterými bylo i sako. Jako u jakéhokoliv jiného e-shopu, se kterým nemám zkušenosti, jsem měla trošku obavy z toho, jak bude daná věc vypadat ve skutečnosti. Sako ale vypadá stejně jako na fotkách e-shopu, je z kvalitního materiálu a jsem s ním moc spokojená. Jediné, co bych e-shopu mohla vytknout, byly menší problémy s komunikací.

V poslední době se u mě rozvinula posedlost botami. Jakmile se nudím, jsem schopná klidně hodinu projíždět eshopy, i když vím, že 90% těch bot si nikdy nekoupím. Splnila jsem si ale svůj sen (a odškrtla další položku z wishlistu) a koupila si Roshe. Objednávala jsem je z Footshopu těsně před začátkem prázdnin a váže se k tomu celkem vtipná historka, kterou si, jak je u mě zvykem, byli nuceni vyslechnout všichni moji kamarádi. Absolutně je miluju, jsou to nejpohodlnější boty, jaké jsem kdy měla a na díky materiálu jsou i na léto perfektní. Jako skoro každý rok jsem si taky koupila obyčejné tenisky v Deichmannu.

Jestli můj blog sledujete, nejspíš jste si už museli všimnout, jak mám ráda nejrůznější doplňky. Možná je ještě raději nakupuju, než nosím, což je asi trochu smutné. Mám ráda masivnější náhrdelníky, a právě proto jsem si jeden vybrala na postovnezdarma.cz. Je ve zlaté barvě ozvláštněný černým propletením. Bohužel nepřišel v pořádku. Konec propletení byl odlepený, tím pádem se propletení rozmotávalo. Nešlo o nic, co by se jednoduše nedalo spravit, ale bohužel to vypovídá o kvalitě produktu. Těžko říct, jestli byl náhrdelník poškozený už před odesláním, nebo se to stalo až při přepravě. Jinak se mi ale náhrdelník moc líbí, ráda ho nosím a jsem s ním spokojená. Jeho cena je 175 korun, což je podle mě srovnatelné s jakýmkoliv kamenným obchodem. Dvě věci z H&M tady už byly a dalšími dvěma budu tento článek končit. Miluju minimalismus a zastávám názor, že méně je někdy více. Tomu odpovídá krásný jednoduchý řetízek, který mě vyšel jen na 70 korun. A za stejnou cenu jsem pořídila i sluneční brýle.

YOU MAY ALSO LIKE

5 komentářů

  1. Moc pěkné věci sis pořídila :) líbí se mi ty džíny a kraťásky. :)

    Já ráda nakupuji džíny v H&M nebo jsem si pořídila i džíny v C&A. Mám problém je sehnat, tak aby mi seděly, ale většinou nebyl žádný problém. V Tally je nekupuji, jen jedině v nějaké slevě nebo tak, zdají se mi tam moc drahé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.