NEW IN | Winter 2015

Únor je skoro u konce a s ním teoreticky i zima. (hallelujah!) Proto mě napadlo, že bych mohla přidat “new in” za zimu. Doufám, že jsem na nic nezapomněla, protože je to zase za docela dlouhou dobu. Jinak jsem chtěla dneska udělat nějaký random info post, ale nakonec jsem se rozhodla, že to vypíšu jenom na fb stránku blogu, takže se případně mrkněte…

Začnu kosmetikou, i když jsem už dávno nákupy kosmetiky hodně omezila, respektive kupuju jenom to nezbytně nutné. Před lyžákem jsem zjistila, že mi došel šampón a nemám žádné odličovací ubrousky. Těsně před odjezdem jsem si teda ještě narychlo skočila do DMka. Koupila jsem si šampón Balea, který už mám vyzkoušený, a moc mi vyhovuje. A Balea odličovací ubrousky, které jsou taky fajn. Šampón stál 40 korun a odličovací ubrousky 45 korun.

Začíná část s oblečením a doplňky. Úplně na konci prosince jsem se vyrazila kouknout na povánoční slevy. Řekla bych, že to byly docela úspěšné nákupy. V New Yorkeru jsem si koupila obyčejné světle růžové tričko, které je moc fajn a pohodlné. Stálo mě 139 korun. Za stejnou cenu taky šedé tílko, které se hodí vždycky. Do třetice ještě tmavě modrou květovanou košili za 179 korun, u které se strašně těším, až si ji vezmu v létě, protože je úplně tenká a vzdušná, ale dá se vzít s tílkem klidně i teď. Z té mám fakt radost.

Nevím, čím to je, ale pokaždé, co jsem se za posledního víc jak půl roku stavila v Gatu, nic se mi tam nelíbilo. Tentokrát vlastně taky ne, ale narazila jsem tam na sadu prstýnků (48 korun), které se mi zalíbily. A protože mám trošku úchylku na různé náhrdelníky, po jednom jsem tam šáhla, přestože vím, že ho tolik nevyužiju. Byl ve slevě, stál jenom 68 korun.

Úlovek z toho samého dne, na který jsem pyšná nejvíc, jsou šaty z Croppu. Padly mi do oka hned, když jsem je uviděla poprvé, a potom, co jsem uviděla, že stojí jenom 400 korun, jsem už vůbec neváhala a musela jsem si je zkusit. Na postavě vypadají snad ještě líp, takže moje volba byla jasná. Upřímně teď doufám, že budu mít brzy nějakou příležitost si je oblíct, ale i kdyby ne, stejně mám na podzim taneční.

Úplně nakonec kostkovaná šála, kterou mám z postovnezdarma.cz. Když jsem si ji objednávala, byla jsem nervózní, protože přece jenom člověk při objednávání přes internet nikdy neví, co mu přijde. Je ale strašně fajn, docela dlouhá a široká, takže se dá zavázat na spoustu různých způsobů. Materiál je příjemný a pěkně hřeje. Je to už druhá věc, co jsem odtamtud objednávala a opět jsem spokojená, takže myslím, že pokud si tam chcete něco objednat, nemusíte se bát. Jinak šála stojí 265 korun.

YOU MAY ALSO LIKE

10 komentářů

  1. Já mám teď s kosmetikou velice těžký a složitý vztah. Jednu chvíli má ona ráda mě. A druhou zase jí. Mezitím ale panuje vláda našich hádek neshod a hloupých náhod. Musím přiznat, že to dost podporuji svojí nešikovností, ale to nevadí. Jen kdyby to akné mě tolik neštvalo. Už se těším na léto. Jinak to oblečení je pěkné :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.