NEW IN | September & October 2015

Po dlouhé době jsem tady konečně zase s novým příspěvkem. Pravdou je, že v poslední době nějak nemám na blogování ani pomyšlení, přestože mi to hrozně chybí. Začínám mít pocit, že snad ani nejde skloubit dohromady škola, kamarádi, koníčky a aspoň pět hodin spánku denně. Jestli ano, tak jsem bohužel zatím nepřišla na to jak. Každopádně se s tím pokusím něco udělat, protože se blogu a psaní rozhodně vzdát nehodlám. Dnes jsem se rozhodla vám ukázat, co jsem si pořídila během uplynulých dvou měsíců…

Začnu nejspíš knížkami, protože v knihkupectvích jsem v poslední době schopná strávit neskutečné množství času a nějakým způsobem mě to tam uklidňuje. Kromě dvou knížek, které dostanu k Vánocům, jsem si koupila ještě další tři. Devátý a desátý díl ze série s názvem Roztomilé malé lhářky, kterou jsem začala číst už před dvěma lety. Letos na konci léta jsem všechny knihy přečetla znovu, teď pokračuju dalšími díly a doufám, že na jaře, kdy má vyjít úplně poslední díl, to celé konečně dočtu. Příliš mnoho Kateřin je další knížka, kterou jsem si koupila. Všechny knížky jsou kupované v Neo Luxoru.

Přesouvám se k oblečení. Shodou okolností jsou všechny věci, které tady mám, z New Yorkeru. Úplně na začátku září jsem byla nakupovat v Avionu v Ostravě, kde tou dobou byly všude slevy. Začnu třeba obyčejnou jednoduchou bílou košilí bez rukávů. V poslední době si kupuju a nosím podobné kousky čím dál víc. Stála tuším okolo 150 korun. Dál tady mám burgundy šátek a šedou šálu, protože zastávám názor, že těch není nikdy dost a vždycky se hodí. Každý kousek stál okolo stovky. Ten samý den jsem si koupila ještě velkou černou kabelku. Byla jsem z ní nadšená, protože přesně takovou jsem sháněla snad sto let. Navíc má i odepínací popruh přes rameno a vejde se mi do ní úplně všechno. Bohužel mě strašně zklamala její kvalita. Po ani ne týdnu se mi začala párat, a tak jsem ji šla vyměnit a doufala, že se to znovu nestane. Opak byl ale pravdou, což mě strašně mrzí, a do obchodu se tak budu muset vypravit ještě jednou. V polovině října jsem potom byla v Praze kvůli fotoreportáži pro Krásná.cz. Měla jsem dost času, abych obešla i nějaké obchody, ale nějak mě nikde nic nezaujalo. Koupila jsem si jen jednoduché šedé tričko, které se nikdy neztratí.

Moje úchylka na všemožné náhrdelníky se mě pořád drží, možná je i větší než dřív. Na postovnezdarma.cz jsem se zamilovala do tohoto zlatého náhrdelníku, který se skládá ze tří vrstev a na každé vrstvě má jeden nějaký přívěšek. Dlouhou dobu jsem po něm pokukovala a nakonec jsem neodolala a musela jsem si jej objednat. Přišel poměrně brzy, daleko dřív, než jsem čekala, což mě samozřejmě moc potěšilo. Velké plus eshopu dávám za to, že vypadá ve skutečnosti úplně stejně jako na obrázku. Kvalitou je skvělý, na krku vypadá krásně, hodí se ke spoustě věcem a stál snad jen kolem 150 korun. Je celkem možné, že ho na blogu ještě uvidíte. Myslím, že co se týče bižuterie a doplňků je tento eshop celkově moc fajn, nesetkala jsem se s žádnou věcí z těchto kategorií, která by byla nekvalitní nebo mě nějak zklamala.

Z kosmetických věcí tady toho jako obvykle moc nemám. Potřebovala jsem novou tužku na obočí, protože moje poslední od Maybelline mi vůbec nevyhovovala a navíc se strašně lámala. Zkusila jsem tentokrát Catrice a jsem nadmíru spokojená. Když se zamyslím, tak jsem se vlastně ještě nesetkala s žádným produktem této značky, který by nebyl fajn. Tužka stála v Rossmannu 70 korun. Došel mi můj oblíbený pudr od Miss Sporty, a tak jsem si jen skočila pro nové balení. Kupovala jsem ho taky v Rossmannu a stál 90 korun. Během mého “pracovního” výletu do Prahy, který jsem už zmiňovala, jsem samozřejmě zavítala i do drogérie a koupila si dvě věci. Jednou z nich je top coat od NYC, do kterého jsem se na první pohled zamilovala a nedokázala ho tam nechat, když stál navíc jen asi 30 korun. Druhou věcí je řasenka od Miss Sporty z řady Studio lash. Jinou řasenku z této řady jsem už totiž měla a hrozně mi vyhovovala, stejně jako tato. Byla myslím ve slevě, ale kolik stála, to už nevím.

YOU MAY ALSO LIKE

7 komentářů

  1. Ta kabelka je super, je na nic, že kvalita je nulová. Já si nedávno z nutnosti koupila kabelku v Kiku, protože jsem potřebovala rychle větší kabelku a nemohla jsem nikde pořádně nějakou najít, stála asi tři stovky, ale nemůžu si ji vynachválit. A to je z Kiku, kde podle mě mají nekvalitní věci, teda já vždy na takové narazila.

    Řetízek je taky super, koukala jsem na něj, ale slyšela jsem tolik negativních recenzí na ten e-shop, že jsem si z toho nakonec raději nic neobjednala.

  2. Z řady Roztomilé malé lhářky mám asi 7 knížek, dál jsem už žádné nekupovala nějak na ně teď němám mc času. Tak to je smůla s tou kabelkou. Ale někdy se to prostě stává, že je to nekvalitně vyrobené a nevydrží to vůbec nic. Já jsem se teď uplně zbláznila do Burgundy barvy. Vyhledávám jí skoro všude a na všem, pro mě je to prostě barva podzimu :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.