NEW IN | Autumn 2014

O tom, že plánuju “New in”, jsem už tuším psala na facebooku. Je to poslední příspěvek, který není s vánoční tématikou. Mimochodem už teďka vůbec nehrozí, že by byl nedostatek příspěvků, z čehož mám strašnou radost! (:D) Celý týden jsem totiž nemocná a nejsem ve škole, a tak jsem se rozhodla, že přece nebudu jenom nečinně ležet a přednastavím si příspěvky na blog. Mám pocit, že píšu hrozné blbosti, tak pojďme k předmětu dnešního příspěvku…

Tentokrát jsem “New in” nedělala každý měsíc, ale spojila jsem všechny věci dohromady za celý podzim. Není toho totiž moc, hodně věcí, které jsem si koupila, dostanu až na Vánoce. Začnu dvěma věcmi od Oriflamu. Slavila jsem v září s rodinou narozeniny a dostala jsem od sestřenice sprchový gel a lak na nehty (Giordani gold, odstín Pink carat).

Dál jsem na podzim dost projížděla Votoč Vohoz. Nakonec jsem si tam koupila dvě věci. Dlouho jsem sháněla obyčejné černé balerínky, člověk by neřekl, jaký to může být problém. Na Votoči jsem našla tyhle, které úplně přesně odpovídají mým představám a vyšly mě i s poštovným jenom na 120 korun. A druhá věc je plátěná taška s nápisem ‘I need coffee’, která je prostě skvělá. Stála tuším 130 korun.

Podzimní velký boom byl příchod Baby lips do Čech. Já jsem doma už měla dva, které jsem si dovezla z Anglie. Smršť recenzí a názorů všude, že to není takový zázrak, úplně ignoruju, protože to vím dávno. Baby lipsy mám ale prostě ráda, a tak jsem využila slevy v Teta drogérii a koupila jsem si dva. Jeden mě vyšel na cca 50 korun.

Koupila jsem si tři věci v New Yorkeru. Obyčejné černé legíny za 130 korun. Bílý svetr, který je super na podzim, není to takový ten huňatý na zimu. Stál mě 250 korun. A úplně poslední věcí je malá černá taška, která má jak dlouhý popruh, tak se dá nosit jako psaníčko. Původně stála 250 korun, ale koupila jsem si v Bredě v Opavě, kde ten den byly slevy, takže jsem za ni dala jenom 210 korun.

Kromě věcí, které jste mohli vidět v tomhle příspěvku, jsem ještě na facebook přidávala, co mi přišlo k recenzi. Úplně nejnověji mi přišel balíček z Krásná.cz, který jsem nikam nedávala, protože některé věci určitě poputují do giveaway. To už je úplně všechno, mějte se krásně, těším se u dalšího příspěvku! :)

YOU MAY ALSO LIKE

1 komentář

  1. Jak už jsem říkala, ta taška je naprosto úžasná :) Hledala jsem ji a našla jsem dost podobnou, ale nakonec jsem si to rozmyslela, protože jsme se s kamarádkami rozhodly, že si uděláme vlastní :D
    Baby Lips jsou teď asi samozřejmostí :D I když to opravdu není nic nejúžasnějšího, jak všude slibují..
    Svetřík je moc pěkný, já bych si ho hned (v černé barvě) vzala :3
    Krásné věci :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.