JUNE FAVOURITES 2014

Včera jsem na facebook přidala fotku, že zrovna venku fotím. Jedna z vás si správně tipla, že oblíbence. Příspěvek jsem chtěla přidat už dopoledne, ale nakonec jsem jela do Ostravy, takže jsem to nestihla. Oblíbenci jsou tu teď, příjemné čtení! :)

Bioderma BB cream

V new in jste mohli vidět, že mi přišel BB cream od Biodermy, který jsem vyhrála v giveaway. Nejdřív jsem se bála, že na mě bude moc tmavý a do růžova, ale mé pleti se skvěle přizpůsobil. Má příjemnou konzistenci, na pleti vypadá přirozeně a má skvělou výdrž. Navíc nemám pocit, že by mi pleť nějak zatěžoval a i když v létě makeup ani BB cream moc nepoužívám, tak jestli udělám nějakou výjimku, použiju rozhodně tenhle.

MOJE kompaktní pudr

Je možné, že si pamatujete na mou nedávnou recenzi na kosmetiku MOJE. Objevil se v ní i kompaktní pudr, který se stal mým absolutním oblíbencem minulého měsíce a předpokládám, že i tohoto. Všechno podstatné jsem už v recenzi napsala, takže to tady opakovat nebudu.

Maybelline Baby lips

Všichni známe Baby lips, že jo? Dva jsem si dovezla z Anglie a v červnu jsem používala hlavně Cherry me. Moc jsem si ho oblíbila, i když to není až takový zázrak, za jaký ho všichni mají. Nemůžu si na něj stěžovat.

Hvězdy nám nepřály

Myslím, že není nikdo, kdo by tuhle knížku neznal. Mohla bych tady teď psát, jak je boží, úžasná, nejlepší, ale to všechno už někdo napsal a všichni to ví. Prostě ji miluju a kdybych teď neměla seznam asi třiceti knížek, co chci přečíst, tak už bych ji stoprocentně četla znova. Doporučuju všem, co ještě nečetli! Mimochodem, pokud dáváte přednost filmům, určitě se podívejte na zfilmovanou verzi, protože je neméně úžasná!

MOJE řasenka

O téhle řasence jsem už také psala ve velké recenzi na kosmetiku MOJE. Úplně jsem se do ní zamilovala, lepší řasenku jsem snad ještě nikdy neměla. Není, co bych víc napsala, protože všechno už najdete ve zmíněné recenzi.

Balea krém na ruce

Možná víte, že ujíždím na vůních. Byl to taky jeden z důvodů, proč jsem si koupila tenhle krém na ruce. Další důvod byl, že produkty Balea mám prostě ráda. Krém na ruce je fajn, ruce mi skvěle hydratuje, rychle se vsakuje a nemám po něm pocit mastných rukou. Jednoznačný oblíbenec!

Snad se vám dnešní příspěvek líbil, ten příští bude už slibovaný více letní. Užívejte prázdnin a nezapomeňte mi dát v komentářích vědět, co vy a tyto produkty a jací jsou vaši aktuální oblíbenci! :)

YOU MAY ALSO LIKE

7 komentářů

  1. Krásny článok :) Tú knihu mám,aj som napísala rezenciu tej knihy.Baby Lips si už dlhšie plánujem kúpiť :)
    btw: ja som tá,ktorá to uhádla :DD

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.